Strony (2):    1 2
ju79   04-06-2013, 09:53
#11
Pat napisał(a):Sorki za brak konkretów w moim poście, ale chcę pochwalić Janka, bo bardzo fajny jest ten artykulik. Dobra robota :-)
OFFTOPIC: No, skoro tak, to czas się przyznać że ja napisałem część o Garminie, a kolega drugą - o ViewRanger.
A w planach mam jeszcze OsmAnd+ Smile
Arkus   04-06-2013, 11:22
#12
bierz ViewRangera, zrób na tym z 10k km i odkryj wszystkie możliwości - do amatorskiej turystyki wystarczy
co do Garmina - wkurza mnie Tongue chociaż miałem model edge 800 (zrobiłem na nim 27km Tongue) no i edge 705 na rolkach do ścigania ducha (nie pamiętam kiedy robiłem trening jakiś, ostatnio ograniczam się do wycierania kurzu raz w miesiącu ze swojego dobytku, a nieraz sobie przypomnę o takiej grupie napaleńcow i zaglądam na forum RL więc pewnie dzisiaj nawet przymierzę się do rolek )

jako wapniak też mam jeszcze papierowe mapy topo naszych regionów ale ostatnio posłużyły tylko do podkładów w nawigacji w telefonie, a później trafiły na dno szafy - zresztą dobre mapy da się zrobić z map na stronach gov - gdzieś już o tym było pisane tyle razy że hoho...

no nic, koniec sentymentów - czas wracać do kreseczek w ac

BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.