Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawka na jazdę po mieście:) Szosa & Fixie
#1
Serwus Smile
tu KazikSmile

Jestem parę dni w Lublinie i szukam chętnych i zdecydowanych towarzyszy do kręceniaSmile (Szosa lub fixie)

Zamierzam jeździć głownie po 18.00.

Jazda typowa szosowa.

Chętnych proszę o kontakt i zostawienie nr telefonu. Oddzwonię i się ustawimy.

Szerokości!

KAzik
Odpowiedz
#2
Fixie? Ustawka na jazdę po mieście? Confusedhock: Szok, po prostu szok - w pozytywnym tej reakcji znaczeniu oczywiście.

Czasem są ustawki na Nocne Patrole, może to coś dla Ciebie?
Na Masie Krytycznej czasem możesz wyłapać jakiegoś towarzysza-fixa. Może i na dzisiejszym Święcie Cyklicznym ktoś przyjedzie na ostrym.

Ja oczywiście zapraszam też na rowerowe polo, prawdopodobnie będziemy grać w niedzielę, o ile pogoda pozwoli.
Odpowiedz
#3
Co to za jazda szybka czy turystyczna i czy ktoś w ogóle się zjawi jak bedzie ktos chętny to dzwoń 514-001-334
Odpowiedz
#4
jestem chętny, jak coś ustalicie to daj znać na forum.
Odpowiedz
#5
Serwus PanowieSmile

dzięki za odpowiedzi.Smile

Dziś ok 18 wychodzę pośmigać kto chętny niech da cyne na forum lub na priva.

SzerokościSmile
Odpowiedz
#6
qavtan napisał(a):Fixie? Ustawka na jazdę po mieście? Confusedhock: Szok, po prostu szok - w pozytywnym tej reakcji znaczeniu oczywiście.

Czasem są ustawki na Nocne Patrole, może to coś dla Ciebie?
Na Masie Krytycznej czasem możesz wyłapać jakiegoś towarzysza-fixa. Może i na dzisiejszym Święcie Cyklicznym ktoś przyjedzie na ostrym.

Ja oczywiście zapraszam też na rowerowe polo, prawdopodobnie będziemy grać w niedzielę, o ile pogoda pozwoli.

Nie mieszkam w Lublinie od paru lat.Bywam tu regularnie.Na masy akurat nie trafiamSmilehehe

Pewnie sie spotkamy w niedalekiej przyszłościSmile

Pozdrawiam serdecznieSmile
Odpowiedz
#7
Też jestem chętny. Będę śledził wątek. Pozdro! Super inicjatywa.
Odpowiedz
#8
śmigamy dziś?
Odpowiedz
#9
Elegancka inicjatywa. Jestem jak najbardziej za, do tego mogę dać znać 2 znajomym na szosie więc trochę może nas się zebrać. Proponujcie termin takiego tripa.
Odpowiedz
#10
Ktoś coś dzisiaj ten tego? jakieś babskie piwerko na koniec upalnego dnia?



EDIT:

Dzisiaj było jeżdżone elegancko. Kto nie był, niech dalej śledzi wątek :-D
Pozdro!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości