Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy Maraton Lubelski - wyniki
#1
Jako kibic widziałem osobę która wygrała z czasem około 2h40min potem z 15 minut przerwy i drugi zawodnik …. A potem dłuuugo czekałem na swojego kuzyna ale się doczekałem ;-)
A jak wam poszedł bieg pochwalcie sie , kto został mistrzem forum rowerowego lublina :?:
Odpowiedz
#2
niestety osobę, która biegła trzecia (i miała z 400m przewagi nad kolejną) karetka zabrała z początku 41km Sad
Ale ten chłopak z Ukrainy ładnie ich wyprzedził!
Chociaż... na większości maratonów pierwsze czasy to 2:15-2:20, no ale nasz jest prawie jak górski Wink no i jeszcze ten skwar z nieba
Odpowiedz
#3
Pierwszy maraton w życiu ukończony z czasem 03:45:47, co daje 124 miejsce w OPEN.

W moim przypadku do 20-tego kilometra szło wszystko zgodnie z planem, potem zaczęła się walka o życie Big Grin
Odpowiedz
#4
Bigos, gratulacje, świetny czas Smile Gratulacje też dla drugiego zawodnika - Atomowego Romana z Puław, który jakiś czas temu przerzucił się z roweru na biegi długodystansowe Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Bigos, szacun, gratulacje! :-D
Odpowiedz
#6
U mnie 03:52:21, OPEN: 152, M30-39: 49.

Też pierwszy maraton ;-) Trasa wymagająca, pogoda masakryczna... Osmolicka, Żeglarska, Romera - moje mięśnie i nogi zapamiętają te ulice do końca życia :mrgreen:

Szacunek dla Wszystkich, którzy biegli i pomagali !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości