Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.06.2013 19:00 LKJ
#21
rpolud napisał(a):http://www.gpsies.com/map.do?fileId=eluixlxcbrkgcbgg

a ja mam pytanie z innej beczki, czym i jak wrzucasz trasę do tego portalu GPSIES ... ?
Co Nas nie zabije ...
Odpowiedz
#22
Maurycylu napisał(a):chyba wypiszę się z tego forum, ponieważ te wszystkie komentarze prowadzą do nikąd. Może zapomniałem dodać uśmiechu w odpowiedzi do Mateuscha albo sprostowania. Nie mniej mam wrażenie, że jest jakaś grupa osób, która wie wszystko najlepiej - zawzięte osoby. W mojej wypowiedzi zrozumiał mnie jedynie darist. Autor tego tematu nie napisał, że tak we dwóch umówili się, że w ten sposób będą jechali. Nieważne, czytając komentarze wszystkich piszących, odnoszę wrażenie negatywne, generalnie nie mam chęci tego tłumaczyć i rozpisywać się. Pozdrawiam.

Jadąc we dwóch możesz sobie na więcej pozwolić bo grupa jest mała. Jeżeli robię ustawkę we własnej grupie to zawsze zamykam kolumnę :-) Po prostu lubię mieć wszystkich na oku żeby było bezpieczniej. Nie wyobrażam sobie żebym jechał na czele nawet jeżeli to ja robię ustawkę. Poza tym jadąc na czele nie widziałbym czy ktoś nie odstaje. Apropo odstawania. Przewodnikiem w grupie została osoba która jeździ najwolniej - dzięki temu nigdy kolumna nam się nie rozjeżdżała. Wszyscy dostosowują się do jego tempa i nikt nie narzeka. Podsumowując, to moja pierwsza ustawka, może dobrze jej nie zreferowałem, może było za mało osób żeby pojechać planowaną trasą. Ale nie zarzucaj mi złej organizacji. Po to tę grupę stworzyłem żeby wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie i czuć się bezpiecznie na drodze. Nie porzucaj rowerowegolublina. Pojeździsz to się przekonasz jak jest naprawdę. Jedna ustawka nie decyduje o jakości grupy ;-)
Odpowiedz
#23
Maurycylu napisał(a):chyba wypiszę się z tego forum

Nie ma takiej możliwości... już Jesteś NASZ i wszędzie Cię znajdziemy :mrgreen:
Poza tym z tego forum można być tylko wyrzuconym przez Admina :-P
A Ty na to nie zasługujesz i tego Ci nie życzę.
Weź Sobie do serca słowa Jurka:
Jurek S napisał(a):noc nie zawsze dobra jest na rozważania

Jurek S napisał(a):te komentarza to pieszczoty w porównaniu z tym co drzewiej bywało

Mnie, Jurkowi i innym też się "obrywało" :mrgreen:
"Skrzyżowania śladów" :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#24
Giggy napisał(a):
rpolud napisał(a):http://www.gpsies.com/map.do?fileId=eluixlxcbrkgcbgg

a ja mam pytanie z innej beczki, czym i jak wrzucasz trasę do tego portalu GPSIES ... ?

Niestety ręcznie, import pliku gpx nagranego przez sportstrackera.
Wrzucam na gpsies bo tam łatwo wywalić dojazdy do miejsca startu ustawki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości