Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ty się nie patrz tylko orientuj:) czyli Kajaki cz. III
#51
KermitOZ napisał(a):No to jeszcze coś ode mnie w tym temacie Big Grin Karola, specjalnie dla Ciebie Big GrinDDDD

http://www.youtube.com/watch?v=fBfQgcLvg-c

Przygotuj się, przemówię Big Grin
Jak usłyszę dziś choćby kawałek tego to nie ręczę za siebie :evil: . Wiesz, że ja nerwowa jestem :evil: .
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#52
kola napisał(a):To może kilka wartych przypomnienia dialogów naszych Miszczów Smile

TarzanBoy: "Ty jesteś on!".
Rocco: "Ja mam kaptur, a tamten nie miał.. ich jest dwóch, miał wspólnika ze wsi"

Rocco: "Już wiem kto się zes... w samochodzie"
TarzanBoy: "Shaggy - it wasn't me!!! "

Rocco "Mnie nie przerobisz na cacy"
TarzanBoy: "Szymek - Ciebie na wszystko przerobię jak bedzie potrzeba"
Rocco: "Ja wiem że Kola jak kupuje kotlety mielone w garmażerce to tam jest pies z budą i łańcuchem przemielony, no ale mnie nie przerobisz!!"
TarzanBoy: "Już skończyłeś? "

TarzanBoy: "Jeżeli ja tu jestem to na pewno trzymam fason. Trzymam fason w Burkina Faso"

Rocco: "Jezu te piosenki coraz ostrzejsze"

TarzanBoy: "Zgubiłem Prince Polo...póki co proszę po dobroci"

TarzanBoy: "Słuchajcie..a moglibyśmy spać wszyscy razem żeby było miło?"
Kajakowcy zgodnym chórem: "NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

TarzanBoy: "Wy wszyscy słuchaliście disco polo, tylko się przed tym wzbraniacie"

TarzanBoy: "Szymon - bo bedziesz na piechotę wracał..."
Rocco: "..a to co mam zrobić..pajacyka???"
TarzanBoy: "WYSOKIE C!!!!! ..czy ja tak dużo wymagam?"


Ej! Słuchajta! Ale było fajnie! Wlazłem tu i od razu wyszło lutowe słońce :-D
Odpowiedz
#53
Oglądałyśmy z Pauliną we wtorek wszystkie filmy z kajaków i obie ryczałyśmy ze śmiechu :mrgreen: Ale i tak rządzi Pożeganianie lata i słynne nachy :mrgreen:
-"Gdzie są moje nachy? To niemożliwe żebym tak rzucił żeby do tej pory jeszcze nie spadły :mrgreen:"
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości