Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ty się nie patrz tylko orientuj:) czyli Kajaki cz. III
#21
No daliście czadu Confusedhock: . Widzę tu pewną eskalację ;-) . Aż strach pomyśleć co będzie w maju. :mrgreen:
Wiosłowy-Rowerowy Lublin świetny.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#22
Mógłby ktoś pomyśleć "łłeee, tak ciągle na te kajaki jeżdżą i jeżdżą i to jeszcze w deszcz, ale nuda..."
Tak???, jest ktoś taki???, jeżeli tak, to trzeba go upomnieć z krzywdą fizyczną, bo to co MY wyrabiamy na wodzie i poza nią, przechodzi ludzkie pojęcie :-D i nie sposób tego ogarnąć :-D

Chyba wszystkie atrakcje zostały wymienione, był jeszcze "papierkowy"pojedynek na szosie z udziałem armatki wodnej, oranie pola sąsiada 4 litrowym Jeepem, "koci-koci-łapki" na asfalcie, hm..., o czymś zapomniałem? ;-)
Nikt nie wspomniał więc jeszcze dodam od siebie, pierwszy raz w życiu zostałem najpierw obalony na ziemię a następnie skopany..., ale nie bójcie się ;-) , żadnych sankcji karnych nie będzie, ani upomnień, nic... - wiecie przecież że Was baaaaaaaaaaaaaardzo lubię!!!!! :-D :-D :-D
Odpowiedz
#23
Dydłaliśmy wiosłami omijając przeszkody, unikaliśmy wywrotek na 999% (była jedna wpadka;-) ), jednak pogoda była na nic. Do tego akcje kaskaderskie typu pełna amatroszczyzna umilały nam czas. Rzeka była niebezpieczna, bo za Hitlera utopiły się w niej osoby, a ciał do tej pory nie znaleziono... Ja tam nie wiem, ale z wami każdy wyjazd jest udany. Takie żeśmy elemęty, a nie dzidostwo Confusedhock: Hasło: "bawimy się" będzie musiało poczekać do maja... :-| O słynnym potrójnym wysokim "C" nie wspomnę...
Pozdrawiam
Odpowiedz
#24
august napisał(a):unikaliśmy wywrotek na 999% (była jedna wpadka;-) )
a nawet dwie. :-> Kolega zapracowany - to nie wszystko zdążył zorientować co się na Tanwii działo :-P :-P :-P

august napisał(a):Hasło: "bawimy się" będzie musiało poczekać do maja... :-| O słynnym potrójnym wysokim "C" nie wspomnę...
wspomnij tylko kiedy zmieniasz nick...wszyscy czekają z niecierpliwością na nową wersję :mrgreen:
orientuj...
Odpowiedz
#25
W odpowiedzi na posta Karoliny- kolejna garstka cytatów :-D :
"...niee, niee, nieee... Autografy później..."
"a Ta znów jojczy"
;-)
Odpowiedz
#26
Ja nie wiem czy forum to wytrzyma ale BAWIMY SIĘ !:mrgreen:
http://strawberry89.wrzuta.pl/audio/6wH ... tarzan_boy
Ja mam nadzieję, że do przyszłego roku Szymon nauczy się słów, żeby Tarzan Boy Bart nie musiał śpiewać tego solo :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#27
Mam nadzieję, że BAWIMY SIĘ cały czas!!! :lol:
Gdyby ktoś nie wiedział jak wygląda Tarzan i jego cheerleaderki tu jest wszystko ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=ADY8UMeleWc

Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta, ale było jeszcze "potrójne wysokie C" i "chodzenie w parach we trzech" Pamiętacie ??? tu jest właśnie to ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=OCAjmuA1HDk

Nauka przed następnymi kajakami nie obowiązuję tylko Szymona ale WAS wszystkich, dlatego BAWIMY SIĘ ale i UCZYMY!!!

Pamiętajcie: To jest wszystko dla waszego dobra! :-D
Odpowiedz
#28
Karola napisał(a):Ja nie wiem czy forum to wytrzyma ale BAWIMY SIĘ !:mrgreen:
http://strawberry89.wrzuta.pl/audio/6wH ... tarzan_boy

A ja się tu bałam tego linka wstawić :mrgreen:

"Myślisz, że to jest taka gładka zmiana tematu, ale nie z nami takie discovery" Rocco :mrgreen:
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#29
Oj, widzę, że się działo Confusedhock:
Wnioskuję, że kajaki zaczynają być tylko zapalnikiem do całej masy bombowych epizodów :mrgreen:
Pawełku, świetne zdjęcia :-)
Odpowiedz
#30
Wieśko napisał(a):...Pawełku, świetne zdjęcia :-)
Się ma dobrą rękę to i dobre zdjęcia się robi :mrgreen:
Fajnie, że się podobają ale jak powiedziały elemęty wcześniej, prawdziwej atmosfery nie oddają, bo to tylko na żywca można poczuć :lol: Ale o tym Pan Wiesio już coś wie, a mi było dane tego pierwszy raz doświadczyć ;-)
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości