Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ty się nie patrz tylko orientuj:) czyli Kajaki cz. III
#1
Wilki morskie, hardkorowcy, patologia, konkubinat oraz inny element zapraszają na imprezę na 100% z turbiną na 1000 % :-D
W dniach 5/6 września odbędzie się ostatnia tego lata impreza z cyklu "Kajakiem w deszczu".
Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych majtków :-D
Udział w tej sportowo-biesiadnej imprezie biorą: Wawerka, Monika, Marcin, Kola, Bart, AugustXneuer i ja. Na resztę czekam do 1 września (wtorek). Zarezerwowałam już wstępnie 6 kajaków.
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#2
Do 3ch razy sztuka. Tym razem muszę być!!
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#3
dlaczego akurat ten łykend .... łaaaaaaj?
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#4
Turbina 1000%!!!!! :evil:
Ojojojojoj!!! Confusedhock: Ale się będzie działo!!! :-D Już nie mogę się doczekać, jak dobrze, że to tylko 2 tygodnie, ale to dobrze ;-) , mam czas na opracowanie nowej techniki, holowania, wodowania, dydłania, wyciągania, przeciągania itd., itp :mrgreen: ....
Odpowiedz
#5
O nie, tego terminu już nie przepuszczę :mrgreen: Proszę mnie wpisać na listę :mrgreen:
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#6
Bart napisał(a):Turbina 1000%!!!!! :evil:
Ojojojojoj!!! Confusedhock: Ale się będzie działo!!! :-D Już nie mogę się doczekać, jak dobrze, że to tylko 2 tygodnie, ale to dobrze ;-) , mam czas na opracowanie nowej techniki, holowania, wodowania, dydłania, wyciągania, przeciągania itd., itp :mrgreen: ....




o matko z córką, babką, wnuczką i prawnuczką... będziesię działo :mrgreen:
Odpowiedz
#7
Cytat:Turbina 1000%!!!!! :evil:
Ojojojojoj!!! Confusedhock: Ale się będzie działo!!! :-D mam czas na opracowanie nowej techniki, holowania, wodowania, dydłania, wyciągania, przeciągania itd., itp :mrgreen: ....
Confusedhock: .. strach się bać.. czy jest ktoś odważny, kto ma ochotę pływać z tym Panem??? Ratunku!!!
orientuj...
Odpowiedz
#8
Monika napisał(a):Confusedhock: .. strach się bać.. czy jest ktoś odważny, kto ma ochotę pływać z tym Panem??? Ratunku!!!
Monika chyba nie ma takiej drugiej odważnej więc nie masz wyjścia :-D Ale pamiętaj, że na ekipę ratującą powodzian zawsze możesz liczyć :-D
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#9
Zapowiadam moje sobotnie dydłanie w parze z Arkiem Big Grin W niedzielę niestety/stety start na Mazovii w Józefowie Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
Cześć ja też byłbym chętny tylko na jeden dzień<sobota> ,jeżeli jest osoba która też chce podydłać tylko w sobote ze mna piszcie;d .

TURBINA NA 1000% :-)
Michał
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości