Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.06, g.17:30 Łukoil Czuby
#1
Spokojna ustawka w tempie 15km/h, nie mam zamiaru się spocić, może nawet przyjadę w sandałach, t-shircie i czapce z daszkiem Wink Zapraszam wszystkich chętnych. Planuję powrót przed zmrokiem, ale kto z daleka to lampki niech lepiej weźmie. Będzie czas na kanapkę, lodzika czy co kto tam woli Wink Nie odpowiadam na pytania typu: jakie tempo, jaka nawierzchnia, jaka trasa oraz prośby o poczekanie 5 minut, start punktualnie. Jeśli ktoś chce mieć przyjemność z jazdy to zapraszam Smile

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
hahaha ja chcę mieć przyjemność 8-) ! Będę! W końcu prawdziwy wycieczkowy lajt. Zabiorę aparacik, porobię zdjęcia Big Grin
Odpowiedz
#3
Dobrze czytam, 17 czerwca w poniedziałek? Może i mię się uda być :-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Ooooo. To i ja się stawię
Odpowiedz
#5
15 km/h!Toż to jedyna szansa przejechać ustawkę z Kermitem od startu do mety :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#6
I jeszcze lody stawia :-P .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#7
Pat napisał(a):hahaha ja chcę mieć przyjemność 8-)
No to dobrze trafiłaś Wink

JuraS napisał(a):I jeszcze lody stawia :-P .
Ja jestem hetero, więc nic z tych rzeczy, ale teraz zastanawiam się czy Ty możesz z nami jechać skoro tak się rozochociłeś Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
Grzesiu, słowo "lody" napisane w liczbie mnogiej oznacza naprawdę lody, czyli rodzaj zimnej przekąski Wink.
To Ty masz chyba jakieś inne skojarzenia Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#9
KermitOZ napisał(a):
JuraS napisał(a):I jeszcze lody stawia :-P .
Ja jestem hetero, więc nic z tych rzeczy...

Jakby nie interpretować to ja jestem babeczką więc loda dostanę, nie? :-P
Odpowiedz
#10
KermitOZ napisał(a):ale teraz zastanawiam się czy Ty możesz z nami jechać skoro tak się rozochociłeś Wink
Jak JuraS weźmie swoje piguły co miał w Sandomierzu :roll:
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości