Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.08, Plac Zamkowy, godz. 12.00
#11
ArtiArt napisał(a):A ja zaagituję na rzecz wyjazdu w okolice Chodla. Szczegóły w temacie Chodel mix

No nieładnie ;-) Jesteś już drugą osobą próbującą rozbić ;-) mi ustawkę. Szczerze powiedziawszy czekałem czy zapodasz ten Chodel, ale ponieważ była cisza wrzuciłem ten temat. Trochę nie bardzo mam jak się wycofać. Wysłałem parę zaproszeń :-D do Pań, żeby w końcu wybrały się na jakiś lajcik. Do Chodla będzie dla nich za daleko. A może ich wywołam tym tekstem?
Zostawmy to jeszcze do jutra.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Jurek ja zapracowany jestem więc dopiero teraz znalazłem chwilę i miałem potwierdzenie, że w sobotę mogę jechać.
No cóż znowu mamy do wyboru do koloru.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#13
Uwaga na zmianę w tytule tematu. Ponieważ niezbyt wielu chętnych się zgłosiło ja przyjeżdżam na Plac Zamkowy odprowadzić Maraton. Ale Dolina pozostaje aktualna. Jeżeli będą chętni zrobimy część Doliny w kierunku zachodnim czyli do źródeł. Odłączymy się gdzieś w okolicach Ciecierzyna, a może wcześniej jak nie damy rady :mrgreen: i w Dolinę Ciemięgi.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Dzięki wielkie Jurku Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
Wielkie dzięki za wycieczkę, to był mój pierwszy raz w lubelskiej grupie. Odłączyłem wcześniej bo zdawało mi się, że jest już późniejsza godzina Wink a jeszcze dziś wyjazd na Budkę (niestety autem ze względu na zapowiadany deszcz).
Tempo macie trochę ostre, będę miał problem żeby jeszcze kogoś na wspólne wypady namówić, ja daję radę ale kumple mówią, że mają dosyć już oglądania moich pleców Wink
Z pewnością jeszcze się z wami wybiorę

Pozdrawiam
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#16
Nie taki diabeł straszny jak go malujaSmile

Dzisiaj tempo bylo napewno szybsze ze wzgledu na 400/24 ogolnie ustawki maja rozne tempa. Sa wolne tzn rekreacyjne lekkie ultra lekkie Smile Wiec niech koledzy sie nie zrazaja, zreszta jak ktos jedzie na ustawke to inni go nie zostawia w polu tylko czekaja zeby wszyscy dojechali do celu!
Odpowiedz
#17
Rzeczywiście tempo dzisiaj było trochę żwawe, ale i ekipa na to pozwalała. Zasada jest taka, że nikogo nie zostawiamy na trasie i tempo dostosowujemy do najsłabszego uczestnika. Ze mną macie to jak w banku :-D . Może ktoś poda dystans bo nie wyzerowałem licznika. Bardzo przyjemnie spędzony czas. Bartek pokazał nam fajny przejazd od Jastkowa do Moszenek z ominięciem głównych dróg. A i dalej też eksplorowaliśmy nowe trasy. Trzeba to będzie wykorzystać.
Dzięki wszystkim i do następnego.
Coś mi gps szwankuje. Ale może uda się wrzucić trasę właśnie od Jastkowa.
Udało się
http://gpsies.com/mapOnly.do?fileId=ggu ... Leave=true
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
Dystans*: 58,87 km (błąd licznika: +/- 2 km)
Max Speed**: 50,6 km/h (+/- 0,5km/h)
(*liczony od placu zamkowego, do rozjechania się ostatnich uczestników, czyli skrzyżowania ulicy Jana Pawła z Filaretów, ** prędkość oszacowana - niestety pobiłem na Sikorskiego, a tyle miałem na liczniku, z tego co pamiętam, zanim się rozjechaliśmy)
Niestety mój Velo 5 (SIC!) nie podaje czasu przejazdu, ni prędkośći średniej.


Pozdrawiam! Świetna zabawa - chętnie pojawię się na kolejnej ustawce.
G.
Odpowiedz
#19
Dziękuję za miło spędzony czas.
W drodze powrotnej troszki na mnie pokropiło.
Mam nadziej że pan z sadu nie doliczy się że 4 jabłek mu brakuje.

Tempo żwawe. Dtd 80km czas 4h z postojami, . ;-)

I do następnego.
Się gra się ma...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości