Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Nadbużański Rajd Rowerowy - 22.06.2013
#1
Cześć.

Już 22 czerwca tego roku, czyli w najbliższą sobotę, odbędzie się V Jubileuszowy Nadbużański Rajd Rowerowy.
Impreza, tradycyjnie, odbędzie się na terenie Gminy Sławatycze i ościennych gmin, nad Bugiem.

Jak zwykle, proponujemy ciekawą trasę (ok. 40 km), ognisko z pieczeniem kiełbasek, miłą atmosferę i sporo innych atrakcji (jak np. Zwiedzanie zabytkowego kościoła w m. Hanna, z Panią Wójt Gminy Hanna w roli przewodnika.

Jak zwykle na NRR, będzie trochę jazdy po terenie, trochę safaltu, ale będzie łatwo i przyjemnie.

Na początek każdy dostanie "pakiet startowy", a na koniec ci, którzy wpłacą dobrowolne wpisowe, wezmą udział w losowaniu nagród i upominków. Oczywiście po imprezie jest przewidziane afterparty przy ognisku, gdzie można będzie spróbować specjałów nadbużańskiej kuchni (za drobną opłatą na rzecz stowarzyszenia Bużanie).

Na miejscu można będzie przenocować, a także skorzystać z prysznica czy toalety.

Wszystkie szczegóły dotyczące rajdu znajdziecie na stronie http://rajd.nadbugiem.pl
W przypadku pytań jestem do Waszej dyspozycji pod adresem mindxx[at]gmail[dot]com, pod telefonem [501008004] lub poprzez wiadomość prywatną na forum.

Wszystkich, którzy się wybierają na rajd, zachęcam do zapisywania się online. Link do zapisów na oficjalnej stronie imprezy.

Do zobaczenia nad Bugiem
Pzdr.
Krzysiek
Odpowiedz
#2
Byłem tylko (niestety) jeden raz na tej imprezie, ale to wystarczyło by mi się baaardzo spodobała :-) Więc zachęcam wszystkich do udziału - na pewno nie pożałujecie :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Nie wiem czy to wina pirackiego windowsa, czy za słabo klikam , czy co[Obrazek: ejsx9c.gif], ale link do zapisów is not working.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#4
Ktoś się wybiera rowerem/samochodem? Wstępnie (jeżeli nie będzie chętnych) planuję wyruszyć (oczywiście rowerem (mtb)) około 6:00. Tempo takie, żeby na spokojnie ;-) dojechać na rejestrację (10:30)... powrót 16:30 (dłużej nie dam rady zostać, ale jak ktoś chce zostać dłużej to nie ma problemu (mogę sobie sam wrócić) ;-) ).
Odpowiedz
#5
1. zapisy faktycznie nie działają, ich wina, tego serwisu. czekam na razie, czy naprawią. jak nie naprawią dzisiaj, to będę zbierał zapisy na karteczkach.

2. Sławek, po co o 16.30 chcesz spadać? zostań, jak człowiek, na noc, napijesz się oranżady z kolegami, pogadasz, zjesz jakieś mięcho Smile
Odpowiedz
#6
MindEx napisał(a):2. Sławek, po co o 16.30 chcesz spadać? zostań, jak człowiek, na noc, napijesz się oranżady z kolegami, pogadasz, zjesz jakieś mięcho Smile

Napięty kalendarz (niestety). Mam nadzieję, że załatwiłeś dobrą pogodę? ;-)
Odpowiedz
#7
http://www.facebook.com/events/203462003111507/ - Wydarzenie na FB

a pogoda - na NRR każda jest dobra. jeździliśmy już m. in. w ulewnym deszczu i mega upale Wink
Odpowiedz
#8
Ja jadę rowerem, ale dnia poprzedniego (w piątek..).,
MindEx napisał(a):http://www.facebook.com/#!/events/203462003111507/ - wydarzenie na FB.

a pogoda - na NRR każda jest dobra. jeździliśmy już m. in. w ulewnym deszczu i mega upale Wink
To się zgadza... ;-)
Sky is the limit..
Odpowiedz
#9
UWAGA UWAGA!!!

Sponsorem imprezy został sklep DOBRE ROWERY (http://www.rower.lublin.pl) z Wojciechowskiej 5A.

W związku z tym w losowaniu nagród do wygrania będą gadżety i akcesoria rowerowe oraz ...- TEGO JESZCZE NIE BYŁO - ROWER TREKKINGOWY.

TAK JEST! MOŻNA WYGRAĆ __ROWER__. Co trzeba zrobić? Wystarczy wpaść na rajd, zapłacić dobrowolne wpisowe w kwocie 7,00 PLN i być na losowaniu nagród. Proste, co? Wink
Odpowiedz
#10
Witam!
Wybieram się rowerem do Sławatycz, moja propozycja trasy: - wyjeżdżam 21.06.13 o 8.30 z Dworku Grafa /jeśli ktoś woli o 8.00 z LKJ-tu/ tempo dosyć lajtowe, żeby jak najwięcej zobaczyć ;-) Trasa przez Ludwin i Sosnowicę, jest mniej samochodów i bardziej zielona :-) Trasa Czekam na chetnych :-)
Sky is the limit..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości