Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.06.2013 LKJ g.17:30 - Ustawka odwołana :!: :!:
#1
Bardzo spokojna ustawka w tempie 15-18 km/h. Pełna rekreacja :mrgreen: Dystans ok. 50 km. Nawierzchnia: asfalt, szuter, droga polna (błota nie będzie bo go nie lubię :-P ) Nie podaję trasy bo po co, kto chce mieć przyjemność z piątkowej przejażdżki tego serdecznie zapraszam :mrgreen: Pogoda zapowiada się rewelacyjna ;-) +34.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#2
I to mi się podoba :-D . Coraz więcej osób organizuje codzienne wyjazdy. Może przyjdzie czas kiedy i Bart coś zapoda :-P . Ja ostatnio więcej gadam niż jeżdżę, ale cóż takie życie Undecided
Więc napiszę, że chętnie się wybiorę jak znajdę jakieś zastępstwo.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Jak Mani z jajkami będzie to i ja będę Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#4
Jakub.P napisał(a):Jak Mani z jajkami będzie to i ja będę Smile
Jakubie, Mani przerzucił się z jajek na pomidorki ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Przyjadę nawet jak nie będzie jajek ,pomidorów a nawet Maniego :mrgreen:
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#6
Jak mnie robota nie przygniecie to też jestem Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
[shadow=black]21.06.2013 LKJ g.17:30 - Ustawka odwołana[/shadow] :!: :!:
Przepraszam wszystkich zainteresowanych. Odwołuję wyjazd nie dlatego, że mi się nie chce jechać lub coś w tym stylu. Sprawa jest o wiele poważniejsza. Nasz wspólny kolega KermitOZ (prezes :mrgreen: ) poprosił mnie o wzięcie udziału w badaniu focusowym, dotyczącym turystyki rowerowej (chodzi o szlak w Polsce wschodniej ). Badanie odbędzie się na KUL-u o g.18 (około 1,5 h). Grzesiek musi zebrać 20 osób a ma dopiero 10. W jego imieniu zapraszam osoby zainteresowane rozwojem turystyki rowerowej. Czasem warto przy dziobać u prezesa :-P Po badaniach moglibyśmy ewentualnie jakiś Nocny Patrol uskutecznić.
Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
Dzięki wielkie Mariusz za przełożenie ustawki. Zrobimy Nocny Patrol do Niedrzwicy Big Grin

Co do badań to oprócz tego, co Mariusz napisał ja także proszę o wzięcie udziału. Ważne: jeśli ktoś może przybyć to proszę o pw do mnie z imieniem i nazwiskiem, bo jak najszybciej muszę zrobić listę uczestników. Brakuje jeszcze kilka osób, już teraz dziękuję chętnym, którzy wspomogą badanie o tak kiepskiej porze dnia i tygodnia Smile

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
Przyznam się publicznie, że Grześkowi odmówiłem ale pracuję do 19.
Chciałbym jednak mieć mały wkład dlatego również proszę pomóżcie koledze :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości