Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tama Zalew"doliną kosarzewki"do Bychawy 19.06 g.11
#1
Witam,
19.06 środa godz. 11 wybieram się do Bychawy taką trasą http://krainawokollublina.pl/turystyka/ ... rzewka.pdf dystans z tamy ok. 51 km w dwie strony, tempo śr. 20-22km/h. Zapraszam, w razie braku chętnych na forum do jutra do godz. 8 nie zajeżdżam na tamę.
Odpowiedz
#2
Jakbyś przesunął wyjazd do 12 to powinienem się wyrobić. Daj posta czy tak Ci pasuje. Mam dzisiaj urlop i mogę poszaleć ale muszę załatwić jeszcze parę spraw. No i trzeba zdążyć na ustawkę Ruslana.
Odpowiedz
#3
ok, to o 12 na tamie, może ktoś jeszcze jest chętny ? zapraszam
Odpowiedz
#4
Bardzo przyjemne kręcenie, zwiedzanie i miła atmosfera. Track niestety w całości się nam nie zapisał ale wyszło wg. planu :-) .
Odpowiedz
#5
Smile
Odpowiedz
#6
Maurycylu napisał(a):Smile

Jak nie Masz siły nic więcej napisać to znaczy, że musiało być super :mrgreen:
Nad samą Kosarzewką było jeszcze błoto?
W ubiegłym tygodniu trochę miałem problem bo zrobiło się rozlewisko.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#7
Smile tamte rejony słabo znam. Ja preferuję jazdę asfaltem i tak było do Bychawy. W drodze powrotnej z Bychawy wjechaliśmy w żółty szlak i tak ok. 1km było nad rzeką, momentami błoto i czasami droga była zarośnięta. Mi to nie pasuje + duszno (bo łąka) jakieś gzy, komary itp Sad
Odpowiedz
#8
Maurycylu napisał(a):wjechaliśmy w żółty szlak i tak ok. 1km było nad rzeką, momentami błoto i czasami droga była zarośnięta

I dokładnie o ten odcinek pytałem :-D
Pewnie jeszcze wielokrotnie wjedziesz na oznakowany szlak rowerowy, którego pomysłodawca nie pomyślał, że ktoś może jechać szosówką lub z sakwami :mrgreen:
Mimo wszystko czasami są to bardzo fajne miejsca :-D
A komary teraz wszędzie i do późnych godzin :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości