Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włóczęga Północy 16.06.13. g.7,45 rondo Związkowa-Choiny
#61
Jestem i ja.Przyjechali wspaniali ludzie więc ustawka musiała się udać.Grupa szybko się zgrała podczas jazdy i nie było żadnych problemów.Ukłony i podziękowania dla wszystkich.Gratulacje dla Renatki za podjęcie ciężkiego zadania i wykonania go w doskonałej formie.Dwukrotnie podjęła się prowadzenia grupy i to po przejechaniu już ponad 100 km.Podczas tego prowadzenia złamała wcześniejsze ustalenia i przez kilka kilometrów ciągnęła nas z prędkością 31 km/h co wprowadziło nas w osłupienie :mrgreen: .Szczególne wyrazy szacunku i podziękowania dla Maniego i Mario,którzy swoim auterytetem rozkręcili tą imprezę i spełniali bardzo ważne zadania w czasie jazdy.Do zobaczenia na kolejnych ustawkach i Włóczęgach Północy 2 już w czerwcu 2014.A Mani_73 jeszcze dokręca na ściężce rowerowej i powiedział mi,że nie wróci do domu dopóki na liczniku nie zobaczy 300 km :lol: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#62
Ogarnięty i ja dzięki za wycieczkę,rano mieszane uczucia.Sms do Jurka jaki plan,Jurek jedziemy.Trasę Jurek zaaplikował świetną,jechało mi się dobrze na końcu takie zabezpieczenie ze światełkiem.Brawa dla Reni niech się rumieni,sam myślałem że nie dam rady.Ale też miałem mały akcent czerwonych butów i to mnie wzmocniło :-D Z takimi wesołkami można jeżdzić.Pomidor płci męskiej wyhodowany specjalnie na tą ustawkę,niestety zjedzony nie powiem jednak od czego zacząłem bo zaraz będą podteksty.Pracuję też nad odmianą żeńską,może na KFIATA się wyrobię :mrgreen: W Lublinie postanowiłem dokręcić do 200 i pojechałem dookoła zalewu,wyszło 213 mój dorobek jednego dnia.Od Cienistej na dopompowywaniu tylnego koła dojechałem.Po drodze pomogłem jeszcze człowiekowi moimi kluczami.Dzięki Jurek i Wam za ustawkę.Jestem zadowolony cały :mrgreen: POMIDOR :oops: P.S Marcinie czy na pewno nie potrzebujesz sztucznego oddychania?Jurek podziękuj żonie za piernika,nie piszę teraz o Tobie :-D Do zobaczenia...
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#63
O ile mnie wzrok nie zmylił,dzisiaj ,ok.10,00,obok mojego balkonu ,przemknęła w stronę Starego Gaju ,z prędkością ok.32 km/h nasza Renatka,najwyrażniej również dokręcając :lol: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#64
Zdecydowanie to nie byłam ja :-P ... i mam nadzieję, że nie był to też mój rower...od 7.15 jestem w pracy ;-)
Odpowiedz
#65
Widzę że Jurek ma już prędkościomierz we wzroku Confusedhock: Jeszcze trochę i punkty karne będzie rozdawał,albo karne k.... jak p Basia :evil:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#66
Znajome tereny. Widzę że i relaks na znajomych ławeczkach w radzyńskim parku był - tylko miejscowa tradycja jest taka, że tam się spożywa nieco inne napoje niż woda czy izotoniki :-) Chyba że te bidony to tylko tak dla niepoznaki :-) Pozdrowienia z Tatr dla wszystkich uczestników wyjazdu :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#67
Ja również dziękuję za ustawkę. Dystans nie był taki straszny jakby się zdawało, trasa naprawdę fajna, więc kilometry szybko leciały.
Nie wiem czemu wszyscy tak gratulują Reni, tak jakby ktoś choć przez chwilę wątpił, że da radę. Big Grin

Garstka fotek ode mnie:
https://secure.flickr.com/photos/rob006 ... 174507862/
Odpowiedz
#68
mani_73 napisał(a):Widzę że Jurek ma już prędkościomierz we wzroku Confusedhock: Jeszcze trochę i punkty karne będzie rozdawał,albo karne k.... jak p Basia :evil:
No tak wzrok już nie ten,ładne dziewczyny jeszcze rozpoznaję :mrgreen: ,ale szczegóły już nie bardzo.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości