Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.06.2013 g. 17.15 Konopnica (przy torach obok wiaduktu)
#1
Konkurencja na forum robi się coraz większa :mrgreen: . Jako, że dzisiaj planuję z pracy wracać okrężną drogą zapraszam na popołudniowe spokojne „kręcenie” południową stroną Lublina.
W związku z tym nietypowe miejsce ustawki (szczegóły poniżej).

Link do Googla

Mapka
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#2
ArtiArt napisał(a):nietypowe miejsce ustawki
no rzeczywiście nietypowe, jakieś krzaki się otwierają na podglądzie, podejrzane... stchórzyłam
Odpowiedz
#3
Mi tam krzaki ,pokrzywy i inne chabuździe nie straszne. Będę
Się gra się ma...
Odpowiedz
#4
Mam ochotę pojeździć, będę :-)
Odpowiedz
#5
Etam, łatwo trafić Smile Jak ktoś chętny to mogę na 17:05 podjechać pod kościół w Konopnicy i podprowadzić. Sam raczej nie pokręcę, ale przynajmniej wpadnę się przywitać Smile Jak do 16:55 nie będzie info to nie zajeżdżam pod kościół Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Akurat podglad jest na krzaki bo tego miejsca nie da sie przegapic. Natomiast za nimi sa tory a za torami to juz ladny asfalcik. Wiec nie ma powodow do obaw.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#7
a dluga trasa sie zapowiada ? Big Grin bo chyba przyjade Wink
Odpowiedz
#8
znam to miejsce, żartowałam z tym podglądem na krzaki Smile, ale rozumiem, że mało mnie znacie, więc bierzecie na serio to co piszę, na 17:15 nie dam rady, życzę gładkich asfaltów Smile
Odpowiedz
#9
Widzę, że nie będzie już tak łatwo dopchać się z ustawką :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
I po ustawce.
Rangę ustawki podniosła znacząco wizyta samego Prezesa na jej początku. Po odprawie i nakierowaniu na odpowiedni kierunek Prezes się oddalił zostawiając 4 ustawkowiczów na pastwę losu ;-)
Dzięki za miłe kręcenie u mnie wyszło co około 47 km. Trasa jak zapowiadałem asfaltowa z jednym OS'em po terenie oraz jednym popasem w Krężnicy.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości