Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ile kosztuje centrowanie koła w Lublinie?
#1
Witam chciałem się dowiedzieć ile ostatnimi czasy płaciliście za centrowanie koła w Lublinie??
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#2
10 lub 15 złotych.
Odpowiedz
#3
Centrala rowerowa 20 zł , tydzień temu
Odpowiedz
#4
no właśnie z powodu braku transportu poprosiłem kolegę zawiózł na związkową do sklepu merida i dzisiaj odebrał, zapłacił 31 zł z wymianę jednej szprychy i centrowanie, [pomijając to że nie mieli czarnej i założyli srebrną o czym wiedziałem, założyli grubszą o czym mnie nie poinformowali]. Zdecydowałem się tam bo miało być na ten sam dzień - było na następny. Teraz założyłem koło do roweru - koło ma bicie spore.... Spokojny i ugodowy jestem ale chyba poleci jutro łaciną..........
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#5
szymek_sq napisał(a):założyłem koło do roweru - koło ma bicie spore....

Bo oni Ci policzyli jedynie za wymianę szprychy :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#6
szymek_sq napisał(a):no właśnie z powodu braku transportu poprosiłem kolegę zawiózł na związkową do sklepu merida i dzisiaj odebrał, zapłacił 31 zł z wymianę jednej szprychy i centrowanie, [pomijając to że nie mieli czarnej i założyli srebrną o czym wiedziałem, założyli grubszą o czym mnie nie poinformowali]. Zdecydowałem się tam bo miało być na ten sam dzień - było na następny. Teraz założyłem koło do roweru - koło ma bicie spore.... Spokojny i ugodowy jestem ale chyba poleci jutro łaciną..........
Za tak "fachowe" podejście do sprawy należy się cały wykład z łaciny :-P
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
Ja polecam Lucka w TORO BIKE na Zana. Bardzo solidnie i tanio. Swego czasu w Centrali też przepłaciłem chociaż na jakość nie mogłem narzekać.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Jak wspomniałem zależało mi na czasie - maiło być z rana na popołudnie, a w innych serwisach 2-3dni...

Niestety z tego co usłyszałem to "zajechałem" koło i tego bicia nie da się wyeliminować, ale i tak zasięgnę porady u konkurencji.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#9
Ja centruję tylko u Lucka w Toro Bike na Zana. Cen nie pamiętam, bo jak Lucek mi centruje koło lub zaplata to już więcej nie trzeba nic z kołem robić Smile Polecam
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#10
Polecam Pana obok ścieżki rowerowej ,LKJ,wymiana szprychy i centrowanie ,od ręki -20 zł :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości