holden   27-08-2009, 20:18
#1
Czy w którymś z Lubelskich sklepów jest dostępny ten model meridy? Ewentualnie może ktoś ma znajomego, który dałby się przymierzyć do tego roweru. W Lubelskich sklepach niestety, ciężko uświadczyć rower szosowy, w tych, które objechałem żadnej szosowej meridy nie znalazłem.
Chodzi mi o rozmiar S lub M.
Przyjrzałem się teraz stronie meridy i wynika, że wszystkie tegoroczne modele mają tą samą geometrie (i nawet chyba te same mostki), tak więc jak ktoś wie gdzie można przymierzyć jakiś z modeli Merid Road Race rozmiar S lub M to prosiłbym o info.

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
KermitOZ   27-08-2009, 20:48
#2
Sklepy raczej nie ściągają szosówek, żeby stały, raczej robią to tylko na zamówienie.

Mam Meridę Road 880 z tego roku - S, chętnie udostępnię do przymiarki Smile Pisz na PW to się zgadamy Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
kdk   28-08-2009, 00:19
#3
ja akurat dosiadam meridy 904 rozm M, skladana na braci wieniawskich w 2007, ale sama rama z 2006
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.