Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie 23.06.2013, g. 10.00, Pętla Kunickiego, ODWOŁANY
#1
Jak ja dawno nic nie wrzucałem ;-)
Ponieważ nie zdążę na niedzielną ustawkę do Lasów Kozłowieckich na godzinę 8.00, pomyślałem, że pojadę w przeciwną stronę ;-)
Traska w miarę znana (o ile dobrze ją pamiętam i nie zabłądzę) ;-), tempo takie, żeby się nie zatrzeć (mało jeżdżę ostatnio), ale też takie, żeby utrzymać równowagę na rowerze.
Jak wiadomo niektórym osobom, miejsc tam magicznych wiele jest do spędzania czasu zarówno na rowerze, i nie tylko ;-). Niestety, ja planuję głównie jazdę, gdyż po powrocie czeka mnie jeszcze jazda samochodem... więc jak to by powiedział mój kolega Bart, przestrzeń czasowa przeznaczona na "przerwę od jazdy" będzie mocno ograniczona. Osobiście chciałbym być z powrotem na godzinę 16.00.
Wyjazd punktualnie, w przypadku braku wpisów do godz. 9.30 nie zajeżdżam na pętlę "Trolli".
Zapraszam ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#2
22.06 to sobota Smile
Odpowiedz
#3
O masz, toż gapa ze mnie :/
Już poprawiłem ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#4
Chętnie bym pojechał i w sobotę do Firleja i w niedzielę z Mariox-em, niestety praca Cry .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#5
mariox napisał(a):Jak ja dawno nic nie wrzucałem ;-)
Ponieważ nie zdążę na niedzielną ustawkę do Lasów Kozłowieckich na godzinę 8.00, pomyślałem, że pojadę w przeciwną stronę ;-)
)

Lasy Kozłowieckie nie są w sobotę?
Niedzielę mam wolną więc może przy odrobinie szczęścia by tego dziącioła czarnego zobaczył, ale która to pętla?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
aqu napisał(a):Lasy Kozłowieckie nie są w sobotę?

jutro, 22.06 ;-)
Odpowiedz
#7
Aaa... no rzeczywiście :oops:
Zapraszam zatem ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#8
A na dzień ojca (nie mylę się) zrobię sobie taki prezent i pojadę. Mam nadzieję, że nie będzie mocno lało Smile
Odpowiedz
#9
aqu napisał/a:
ale która to pętla?

Pętla trolejbusowa Kunickiego/Abramowicka.

EDIT: pewnie z uwagi na warunki atmosferyczne frekwencja będzie wątpliwa, jednak ja się stawię na pętli

EDIT2: PADA JEDNAK ZBYT MOCNO, ODWOŁUJĘ WYJAZD.
PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#10
Teraz piszesz..... Ja tu stoję czekam
Jesteś mi winien ustawke ;p
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości