Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.06.2013 - XX Święto Roweru w Lubartowie
iwona napisał(a):Udało się wykręcić 184 km,
Gratulacje!! Nie da się ukryć że przygotowałyście się wzorcowo!! Wczesny wyjazd pozwolił wam przejechać zacny dystans w sensownym tempie.

iwona napisał(a):dojechał do nas Paweł i cały dzień nam towarzyszył
Chyba opowieści o Mariox-e (rozpowszechniane przez endru68) należy włożyć między bajki. :lol:
Odpowiedz
Za 2 tygodnie Ogólnopolski Zlot Rowerów , może dołożą brakujące koszulki.

Podczas transmisji z Tour de France podali informację od Janusz Pożaka , w Święcie Roweru wzięło udział ponad 11.000 uczestnikow.
Odpowiedz
DZIĘKI za wspólnie spędzoną niedziele w fajnym towarzystwie. Ja wybrałem się z grupą spod Biedronki i przejechaliśmy wszyscy do miejscowości Nasutów Dwór odebraliśmy jakieś karteczki poczym Mani zauważył że jeden kolega potrzebuje pompki ,no i Mani dobry chłopak pożyczył zeszła się chwila a JurekS nawet nie zaczekał i pognał razem ze świtą. Zostałem ja i Mani, goniliśmy ile sił, ale gdzieś uciekli, po chwili spotkaliśmy Jakuba P i jego koleżankę i razem szukaliśmy Lubartowa trochę pobłądziliśmy po lesie po jakiś bagnach ale jakoś dotarliśmy. Po rejestracji Mani zjadł grochówkę i znikł. Ja zostałem sam przejechałem najpierw 1-17 km później 2-34 Zjadłem grochówkę naprawdę smaczna kto się nie załapał niech żałuje , później odebrałem koszulkę spotkałem ludzi z Rl i jeszcze pyknąłem 2 traske 34km. Po kółeczku zostałem do końca na losowanie rowerów ale szczęście mi nie dopisało może uda się za rok .W domu byłem o 22.00 Na dyplomie 140 km Także jeszcze raz DZIEKI ZA WSPÓLNE TOWARZYSTWOKILKA ZDJĘĆ
Odpowiedz
Dzięki za aktywnie spędzoną niedzielę, zaczekałem do 19.00, wcześniej dokręciliśmy razem z Iwoną, Anią, Pawłem i Marcinem rundkę 34 km, ładne widoczki, załapałem się na 3 porcje grochówki :mrgreen: Pozdrowienia i do następnego :-D
Sky is the limit..
Odpowiedz
Cytat: załapałem się na 3 porcje grochówki

a nie ładnie tak robić, przez Ciebie niektórzy nie zjedli żadnej :roll:
Odpowiedz
Wystarczyło trochę szczęścia, zjadłem 3, ale w odstępach 2,5 - godzinnych :-)
Sky is the limit..
Odpowiedz
Parę statystyk z 307 km.

Strefy szybkości:
32.19 - 38.61 km/h - procent całego czasu - 42,49 %
38.62 - 45.05 km/h - procent całego czasu - 9,38 %
45.06 - 51.49 km/h - procent całego czasu - 2,25 %

Łączna wysokość podjazdów - 1261 m

Najszybszy kilometr: 45,67 km/h na 170 kilometrze trasy - chłopakom jeszcze się chciało nogę sprawdzić. Tongue
Najszybsze 5km: 7m 33sec - 39,74 km/h
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
Mediana, szacun dla całej waszej ekipy (btw, ilu was było?).

Jak się takie fajne statsy wyciąga? Endomondo jest przy tym głupiutkie. Tak bardzo mi tam brakuje przycinania, średniej prędkości z zaznaczonego fragmentu itp. [chyba że premium ma takie funkcje]
Odpowiedz
Czterech.

Jeżdżę ze Stravą i Navime.
W Stravie można przyciąć trening i mamy segmenty.
Navime ma bardzo rozbudowaną część statystyk treningu.
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
Podobno koszulki się już kończą w sklepie w Lubartowie...
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości