Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.06.2013 - XX Święto Roweru w Lubartowie
#21
iwona napisał(a):wyjeżdżamy z koleżanką przed 8 jeśli będzie ładna pogida
To wrzućcie czas i miejsce spotkania, może ktoś do Was dołączy.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#22
Jurek S napisał(a):Nie róbcie nam tego i jedźcie z nami :-D
Pojedziemy... ale na ustawke integracyjna ;-) a w niedziele spotkamy sie na trasach :-D
my wyjeżdżamy o 7 spod Decathlonu
Odpowiedz
#23
iwona napisał(a):
Jurek S napisał(a):Nie róbcie nam tego i jedźcie z nami :-D
Pojedziemy... ale na ustawke integracyjna ;-) a w niedziele spotkamy sie na trasach :-D
my wyjeżdżamy o 7 spod Decathlonu

To ja proponuję, żeby nie mieszać dwóch wyjazdów w jednym temacie, żebyś założyła Wasz wyjazd jako oddzielny. :-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#24
bezpieka napisał(a):
DuLiNeK napisał(a):Jeździmy cały czas dużą pętle szosówkami średnią ok 32 km/h aż do bólu.
Masz na myśli 58 km??? To cie zmartwię przynajmniej w dwóch miejscach nie ma ona nic wspólnego z asfaltem. Jazda w tamtych miejscach 32km/h chyba jest nie wykonalna. Przynajmniej bezpieczna jazda ;-).

tak pętla 58km to nasz cel, dla rowerów szosowych jest oficjalne pozwolenie na przejechanie trasy przez Niemce drogą nr. 19 . Więc sam asfalcik pod kołamiWink
Odpowiedz
#25
Pozwoliłem sobie usunąć temat, który założył Kuba bo na 9.00 to umawiamy się tutaj. A jeżeli ktoś jedzie o innej porze to zakłada temat Smile

Ja jadę o 9.00, fazi rozumiem, że też skoro zapodał taki wyjazd, KPaweł, Rafael, Arturo1 z przylgłościami
Ktoś jeszcze?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#26
Może jakiś punkt spotkania na miejscu, żeby się wszyscy forumowicze mogli razem integrować :d.? Mogę jakiś maszt ~~ 3 metrowy skołować bo będę autem, ale nie mam flagi.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#27
ja też na 9 Tongue
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#28
Jurek S napisał(a):Ktoś jeszcze?
Też postaram się być, jeśli wyrobię się z projektem. W razie czego będę potwierdzał rano.
Odpowiedz
#29
Też będę na 9
Odpowiedz
#30
Iron79 napisał(a):Też będę na 9
Ty lepiej bądź dzisiaj o 13! ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości