Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MUDPARTY
#1
Zapraszamy wszyskich miłośników MTB wraz z rodzinami , oczywiście tych którzy kochają zapach i smak błota, lubią je mieć na sobie i na rowerach, na trzydniową mokrą imprezkę.
1 dzień, piątek 5 lipca
Zapisy od godz 14 zapoznanie się z torem i przeszkodami, szkolenie medyczne, kolacja przy ognisku, obserwacja fascynującego widowiska jakim jest prolog nocny w wykonaniu aut terenowych.
Czyli taki wieczorek zapoznawczy.....
2 dzień, Sobota 6 lipca
Start o godz 9,00 czasówka na torze 4-5 okrążeń , czasówka w kopalni piachu, i wąwóz trawersy też na czas, następnie strzelanie z kałacha oczywiście na punkty zaliczane do klasyfikacji generalnej.
Obiad, odpoczynek, melanż, biesiada, pokaz sztucznych ogni i wiele innych atrakcji, włącznie z tańcami przy muzyce he he.
3 dzień, Niedziela 7 lipca
9,00 start na trasę rajdu terenowego Stanisławka - Kazimierz Dolny.
Trasa biegnie podobnie do zeszłorocznego Łapania Duchów, przez piękne tereny.
Dostajemy roadbooki , po drodze trzeba zebrać parę pieczątek, na trasie zalana łąka i przeprawa przez rzeczkę i parę podjazdów.
Ogłoszenie wyników około godz 15,00.
Najważniejsze dla wszystkich jest bezpieczeńswo, więc każdy uczestnik jest ubezpieczony...
Warunkiem zorganizowania dnia trzeciego, jest zebranie 20 uczestników.
Myślę że przy pomocy Rowerowego Lublina znajdzie się 20 chętnych do uczestnictwa w tej imprezie.
Żeby w końcu pokazać off roadowcom w wielkich jeepach kto rządzi w terenie samochody czy rowery....?????

Zainteresowanych proszę o rejestrację na stronie: mudparty.pl , w razie
jakichkolwiek pytań proszę pisać <!-- e --><a href="mailto:rklembowski@wp.pl">rklembowski@wp.pl</a><!-- e -->, lub dzwonić pod numer 601 087 037 Rafał.
Mud party to impreza sricte off roadowa,a nie lans na ścieżce rowerowej, tor o dł. około 1100 m , cały rozkład okolicy, piaskownica i wąwóz, to jest plac zabaw na sobotni dzień 6 lipca, zdjęcie toru , oraz z toru do zobaczenia na moim facebooku Rafał Klembowski
Do zobaczenia w Stanisławce.
Odpowiedz
#2
Mamy pięciu chętnych na mudparty, potrzebujemy jeszcze 15 osób, a naprawdę będzie wesoło. Myślę że w niedzielę po mudparty znowu się zrobi imprezę basenową w mełgwi hi hi. :-D .Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi.......Mam zdjęcia z niedzieli i nie zawaham się ich użyć. :mrgreen:
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Powiedzcie mi jeśli możecie o co chodzi w tym rowerowym lublinie, bo nie czaję tak wielkie stowarzyszenie rowerowe tylu pasjonatów mających fajne bayki MTB i nikt nie chce wystartować w trzydniowej imprezie, w której jest trochę błota....,. sory ale nie czaję o co kaman, to są jakieś jaja pozdrawiam grupe MTB
Odpowiedz
#4
Myślę, że powodem mogą być inne imprezy, które są w tym czasie. Np. Maraton Kresowy w Chełmie Smile
Odpowiedz
#5
Albo błoto.

Ew. źle opisany temat.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Hm ciężka sprawa.
Ale kupować rowery w teren i nie jeżdzić po błocie to lipa straszna.
No faktycznie chełm fajana imprezka.
Nic to jedziemy w piątkę i tak bedziemy się dobrze bawić.
A lanserka na góralach niech dalej jeżdzi po ścieżce naokoło zalewu he he
Odpowiedz
#7
Dobrej zabawy , "lanserce" zdecydowanie bardziej pasuje Chełm , lub każda inna "rowerowa" wyprawa organizowana na forum niż paplanie się w błocie na torze ;-)
Odpowiedz
#8
Rafi mbike napisał(a):Ale kupować rowery w teren i nie jeżdzić po błocie to lipa straszna.
Większość już wyrosła z taplania się w błotku :-P a rower w teren nie musi znaczyć rower w błoto :mrgreen:
Rafi mbike napisał(a):A lanserka na góralach niech dalej jeżdzi po ścieżce naokoło zalewu he he
Może wymienili opony na slicki i mają teraz rowery ogólnoużytkowe :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#9
Rafi mbike napisał(a):Ale kupować rowery w teren i nie jeżdzić po błocie to lipa straszna.
Jeszcze większa lipa jeździć po błocie.

Rafi mbike napisał(a):A lanserka na góralach niech dalej jeżdzi po ścieżce naokoło zalewu he he
Jakim prawem oceniasz innych? Zrobiłeś imprezę, dałeś info, nie ma chętnych, więc to raczej po Twojej stronie jest problem. Obrażaniem ludzi nie zwiększysz frekwencji. Jesteś jak uciążliwy pop-up wyskakujący w przeglądarce i krzyczący: "KUP MNIE!" A fuj!
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
Rafi mbike napisał(a):A lanserka na góralach niech dalej jeżdzi po ścieżce naokoło zalewu he he


Szkoda mi brudzić karbonowej ramy, która wzbudza zazdrość gdy się "lansuję" wokół Zalewu :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości