Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana amora.
#1
Panowie i panie, kto wie gdzie tanio i od ręki mi przytną amora i nabiją gwiazdkę w LU ? Na dniach spodziewam się amora, ale nie wiem w jaki dzień przyjdzie i nie mogę się umówić. Z drrugiej strony chce tylko przyciąć i nabić gwiazdkę bo reszte sam zrobię.
Odpowiedz
#2
a nie możesz sobie sam przyciąć zwykłą piłką do metalu ? z nabiciem to fakt, ale myślę, że w każdym serwisie zrobią Ci to od ręki, gdyż trwa to ok 10 sekund.
Odpowiedz
#3
Na szczęście właśnie mnie oświeciło, że współlokator ma szlifierkę więc pozostaje tylko gwiazdka :-).
Odpowiedz
#4
Może spróbuj samemu , potrzebna śruba i młoteczek. Wkręcasz śrubę w gwiazdkę , wkładasz całość do rury sterowej i delikatnie wbijasz uważając , żeby było prosto i nie za głęboko. Nie jest to bardzo trudne ;-)
Odpowiedz
#5
Iron79 napisał(a):Może spróbuj samemu , potrzebna śruba i młoteczek. Wkręcasz śrubę w gwiazdkę , wkładasz całość do rury sterowej i delikatnie wbijasz uważając , żeby było prosto i nie za głęboko. Nie jest to bardzo trudne ;-)
Robiłem tak, mam strasznie porysowaną rurę w środku i delikatnie krzywo wbitą gwiazdkę (ale ujdzie). W dodatku męczyłem się długo z wbijaniem i naprostowywaniem. Osobiście bym nie powtarzał wyczynu, tylko zaniósł do serwisu Wink
Odpowiedz
#6
popieram Bigos
Odpowiedz
#7
Bigos napisał(a):Robiłem tak, mam strasznie porysowaną rurę w środku i delikatnie krzywo wbitą gwiazdkę (ale ujdzie). W dodatku męczyłem się długo z wbijaniem i naprostowywaniem. Osobiście bym nie powtarzał wyczynu, tylko zaniósł do serwisu Wink

A mnie cieszy sytuacja, że jestem w stanie sam coś zrobić i nie latać przy każdym problemie do serwisu. Jak ktoś się nie czuje na siłach niech wybierze serwis ;-)
Odpowiedz
#8
no ale bez właściwych narzędzi to nędza
Odpowiedz
#9
No właśnie do niektórych rzeczy warto mieć sprzęt albo doświadczenie, ja się majsterkowania nie boje ale wydaje mi się, że tą gwiazdkę z łatwością można krzywo wbić więc wole jak mi to zrobią, resztę sobie już sam mam nadzieję założę :-).
Odpowiedz
#10
a ile takie cos kosztuje? orientujecie sie moze?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości