Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Babska Jazda:)
#1
No i wzieły się na sposób te baby i zaczeły organizować tajne babskie ustawki :mrgreen:
Tak więc wczoraj odbyła się prawdziwa babska jazda bez napinania na ilość km czy średnią :-D W tajnym miejscu pojawiły się panie: Ania, Monika, Magda, Karola i popedałowały w stronę zalewu. Ponieważ była to pierwsza prawdziwie babska jazda to trzeba to była jakoś uczcić i skończyło się na lodach i plotkach. Od teraz juz wiemy co to ósmy stopień blondu ;-)
Nad zalewem spotkałyśmy Msz i Barta z którym wracałyśmy do domu. Bart był zachwycony babską jazdą ale niestety na powtórki liczyć nie może.
Odpowiedz
#2
DreamTeam napisał(a):wczoraj odbyła się prawdziwa babska jazda
DreamTeam napisał(a):Nad zalewem spotkałyśmy Msz i Barta z którym wracałyśmy do domu
Haha, a więc jednak do końca się nie udało Tongue Mamy wszędzie swoich ludzi, nie tak łatwo przemknąć niezauważonym Tongue

DreamTeam napisał(a):trzeba to była jakoś uczcić i skończyło się na lodach i plotkach
Big Grin

Cytat:Bart był zachwycony babską jazdą ale niestety na powtórki liczyć nie może
Nigdy nie mów nigdy Big Grin Jak już napisałem: mamy wszędzie swoich ludzi Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
DreamTeam napisał(a):Bart był zachwycony babską jazdą ale niestety na powtórki liczyć nie może.

Jak to?, jak to??? Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Dziewczęta!!!, dlaczego??? , przecież byłem bardzo grzeczny :-(
O ja nieszczęśliwy :-( , było tak cudownie, myślałem że będę już tak z Wami zawsze Cry Cry Cry...
Odpowiedz
#4
Inauguracja tajnych ustawek babskich zakończona sukcesem :-D
Zdjęcia w Galerii RL.

KermitOZ napisał(a):Nigdy nie mów nigdy Big Grin Jak już napisałem: mamy wszędzie swoich ludzi Big Grin
Spoko spoko..damy radę... :mrgreen:
orientuj...
Odpowiedz
#5
KermitOZ napisał(a):Haha, a więc jednak do końca się nie udało Tongue Mamy wszędzie swoich ludzi, nie tak łatwo przemknąć niezauważonym Tongue
Ja uważam, że się do końca udało bo jeżeli weźmiemy pod uwagę ilość kobiet to pierwszy raz od bardzo dawno było ich więcej niż panów i to jest nasz duży wspólny sukces :-D .

Bart napisał(a):O ja nieszczęśliwy :-( , było tak cudownie, myślałem że będę już tak z Wami zawsze Cry Cry Cry...
Zakładasz sukienkę i możesz śmigać :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#6
Karola napisał(a):jeżeli weźmiemy pod uwagę ilość kobiet to pierwszy raz od bardzo dawno było ich więcej niż panów
Hehe, pamiętam ten wyjazd na początku stycznia, kiedy z Tobą i z Magdą przekopywaliśmy się przez ścieżkę nad Zalew Big Grin

Karola napisał(a):Zakładasz sukienkę i możesz śmigać :mrgreen:
A to wy w sukienkach wczoraj byłyście? Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
KermitOZ napisał(a):Karola napisał/a:
Zakładasz sukienkę i możesz śmigać :mrgreen:

A to wy w sukienkach wczoraj byłyście? Big Grin
Jak nie jak tak :-P :-P :-P
orientuj...
Odpowiedz
#8
Wow, dopiero teraz zajrzałem do galerii Big Grin Monika, przyjedź dziś na masę tak samo ubrana, dziewczyny kaman, przyjedźcie w sukienkach, pliiiiiiiiiiz Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
KermitOZ napisał(a):Hehe, pamiętam ten wyjazd na początku stycznia, kiedy z Tobą i z Magdą przekopywaliśmy się przez ścieżkę nad Zalew Big Grin
I do wczoraj to był jedyny wyjazd w tym roku gdzie większość stanowiły panie ale od teraz to się zmieni a już na pewno na babskichSmile
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#10
Tylko pamiętajcie, róbcie fotki, co byśmy mogli sobie pooglądać Wink
Jeszcze trochę, a Monika zostanie gwiazdą Lublin Cycle Chic Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości