Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6.07,Sobota 6:00 LKJ, Kazik z mamrotem
#11
Jak znajde opiekunkę dla psa to sie zjawię. Warto się pochylic nad taką stawką Wink

Pogodę zapowiadają wręcz morderczą 39 st w cieniu
http://www.twojapogoda.pl/polska/lubels ... n/16dniowa
Pozdrawiam
Odpowiedz
#12
aqu napisał(a):39 st w cieniu
- to tylko na wynos (mamrot) jak dojedzie się.
Ja jadę do Śnieżki ( z :mrgreen: moją królewną) więc nie będę spamował już,
Żal jedynie tej integracji,)gr.4) a Mario pogimnastykuje się po drodze na pewno :mrgreen: :mrgreen: - więc...będzie wesoło.
Odpowiedz
#13
aqu napisał(a):Pogodę zapowiadają wręcz morderczą 39 st w cieniu
http://www.twojapogoda.pl/polska/lubels ... n/16dniowa

jak żyję takiej prognozy w Polsce nie widziałem ( albo nie pamiętam :-D ) , do soboty to jeszcze 20 razy prognoza sie zmieni, byle deszcz nie padał to jadymy, oczywiście mówię za siebie bo Andrzeja ,to każdy wie ,że żaden kataklizm nie jest wstanie zatrzymać , a mi , będę się chwalił, upał nie jest straszny.
Odpowiedz
#14
No nie wiem czy robiąc 330 km w jeden dzien jakieś znaczenie ma deszcz na trasie w środku lata, chyba że zbawienne. Sam nie wierzyłem że mozna schnąć w czasie jazdy a można Wink
Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
Endriu wróciłeś ?
Ja biorę na wynos, sakiewkę już przyczepiłem. Mam nadzieję, że przed północą doturlamy się do Lublina Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#16
Pogoda wygląda okey , dwie sakiewki przyczepione :-P , no to „ grzejemy ”…
Odpowiedz
#17
Jestem, jestem (żadna b...a mnie nie pogryzła), więc do jutra.
ps. sznikersy kupiłem w Carrefourze- trochę nie klawo co? -
, ale za to mamrot będzie madeinWilkowyje i to się liczy - u mnie 1 sakiewka, bo biorę dla się.
Odpowiedz
#18
Jakieś 20 minut temu widziałem chłopaków (ul. Choiny) jak wjeżdżali do Lublina. Tak szybko przemknęli, że nie zdążyłem zawołać. Chyba była 4 lub 5 uczestników. Opowiadajcie jak było?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#19
Było nas 4- średnia 42,75.
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Odpowiedz
#20
endriu68 napisał(a):Było nas 4- średnia 42,75.
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

Może coś więcej? Jak mamrot? Jak 300sta? Gdzie są zdjęcia?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości