Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Świata MTB XC
#11
Z tego co wiem, ten niebezpieczny odcinek był opcjonalny. Można go było ominąć kosztem kilku sekund. Tak przynajmniej Maja mówiła w wywiadzie dla GW. Zaryzykowała i niestety miała pecha.
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#12
ma ktos fotki z tej trasy? ja slyszalem ze organizatorzy specjalnie tak ułożyli żeby faworyzować lokalne zawodniczki
mam nadzieje ze wypadek nie odbije sie na urodzie majki :-P
Odpowiedz
#13
branio napisał(a):Można go było ominąć kosztem kilku sekund.
Jak dobrze pamiętam słowa trenera chodziło o jakieś 8 sekund na rundzie, ale takich rund było sporo, więc postanowili ćwiczyć tę opcję.
Odpowiedz
#14
Wieśko napisał(a):
branio napisał(a):Można go było ominąć kosztem kilku sekund.
Jak dobrze pamiętam słowa trenera chodziło o jakieś 8 sekund na rundzie, ale takich rund było sporo, więc postanowili ćwiczyć tę opcję.
Masz rację.

Pozytywnie na to patrząc to w grze pozostaje jeszcze Ania Szafraniec, która wraca do dobrej formy.
Trzeba nadal kibicować naszym :-)
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#15
I Ania dała radę 5Smile Rosjanka jednak pokazała klasę, miała stratę ponad 2 minut , ponieważ zakleszczył się jej łańcuch i z ostatniego miejsca dogoniła czołówkę. Na ostatnim okrążeniu wyprzedziła Amerykankę i Norweżkę. Wygrała zasłużenie piękna pogoń. Szkoda tylko naszej Mai.
Odpowiedz
#16
Tym razem nie XC ale trial. Za to z naszego podwórka :-) . Reprezentant MK Champion Świdnik został wicemistrzem świata w trialu rowerowym (na 20" kołach).
http://s24.pl/trialowe_ms_kumorowski_wi ... 63307.html

Gratulacje!!!!
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości