Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie rowery dla całej rodziny :)
#1
Często przewija się temat taniego roweru i kończy się na 1000... 1500 a nawet 2000zł.
Własnie tak całkiem przypadkiem "wpadłem" na promocję tanich rowerów dla całej rodziny (z biegówkami włącznie).
Jeśli kogoś interesuje to KLIKNIJ :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#2
spoko Smile
Odpowiedz
#3
Kiedyś wziąłem taki rower od siostry, żeby przejechać z Poręby na Tatary. Podczas tego przejazdu zósemkowało się koło przy silnym hamowaniu i obrobił kwadrat na suporcie.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Jurek S napisał(a):Podczas tego przejazdu zósemkowało się koło przy silnym hamowaniu i obrobił kwadrat na suporcie.
Koło zawsze można wymienić na kapslowanego mavica lub alexrimsa (oczywiście lekkie i na maszynach). Suport od razu wymieniłbym na octalink :roll: :lol:
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#5
Dla dorosłych ramy tylko 19".
Dorośli ponizej 175 cm wzrostu nie licza sie do calej rodziny... Wink
Odpowiedz
#6
Lech napisał(a):Jurek S napisał/a:
Podczas tego przejazdu zósemkowało się koło przy silnym hamowaniu i obrobił kwadrat na suporcie.

Koło zawsze można wymienić na kapslowanego mavica lub alexrimsa (oczywiście lekkie i na maszynach). Suport od razu wymieniłbym na octalink


I w ten oto sposób przybywa pracy serwisom.
Społeczne inicjatywy nie będą zatem żadnym zagrożeniem.
Być może będzie nawet jeszcze większe zapotrzebowanie na punkty serwisowe.
I może okazać sie, że kupując w "Biedronce" będziemy mieli wpływ na nowe miejsca pracy.
Tak to sobie wykombinowałem :mrgreen: :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#7
darist napisał(a):
Lech napisał(a):Jurek S napisał/a:
Podczas tego przejazdu zósemkowało się koło przy silnym hamowaniu i obrobił kwadrat na suporcie.

Koło zawsze można wymienić na kapslowanego mavica lub alexrimsa (oczywiście lekkie i na maszynach). Suport od razu wymieniłbym na octalink


I w ten oto sposób przybywa pracy serwisom.
Społeczne inicjatywy nie będą zatem żadnym zagrożeniem.
Być może będzie nawet jeszcze większe zapotrzebowanie na punkty serwisowe.
I może okazać sie, że kupując w "Biedronce" będziemy mieli wpływ na nowe miejsca pracy.
Tak to sobie wykombinowałem :mrgreen: :-P

Przyznam się szczerze, że rower do dzisiaj stoi w piwnicy. Pewnie gdyby siostra miała zamiar jeździć to bym się wziął za niego, ale tak nie jest warty uwagi. Undecided
Ale tej społecznej inicjatywie kibicuję. Szkoda, że tak późno bo muszę wymienić kasetę. Chyba się do Artura pod blokiem umówię :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości