Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opole lubelskie
#1
W sobotę 29.06.2013 razem z Ruslanem po wycieczce wybraliśmy się do Opola lubelskiego. Trasa cały czas drogą 747. Wbrew pozorom mały ruch i przez część trasy świeżo wylany asfalt :-) . Dobrze się jedzie, asfalt gładki i chropowaty w proporcjach 50/50 więc można przydusić. Polecamy jeżeli ktoś ma kilka godzin (w zależności od prędkości przejazdu) i chce poszaleć w cywilizowanych warunkach. Jedynie to trzeba uważać żeby do rowu nie ściągnęło bo są GŁĘBOKIE. Prawdopodobnie zmieni się to jak dokończą drogę ale na razie te rowy budzą respekt. Przejeżdżając koło lotniska w Radawcu załapaliśmy się na pokaz szybownictwa i skoków spadochronowych. Trochę ZDJĘĆ
Odpowiedz
#2
Ja też wrzuce parę zdjęć od siebie. Oto one.
Pan moim światłem , wiedzie mnie
On moją mocą, nie lękam się
Odpowiedz
#3
Jak już byliście w Chodlu, to trzeba było przejść się do Proboszcza i zagadać, czy nie wpuściłby Was na wieżę kościelną, bo została jakiś miesiąc temu oddana do użytkowania po remoncie i można sobie za darmo wejść i podziwiać okoliczną panoramę.
Z tego co wiem to wejścia na wieżę, są każdego dnia, po mszy wieczornej. Taka informacja na przyszłość Wink
Odpowiedz
#4
A tego to nie wiedzieliśmy. Ale dobrze że powiedziałeś. Następnym razem może porobimy trochę zdjęć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości