Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TDF 2013 (100 edycja)
#31
Karcer napisał(a):tutaj trzy koszulki, dwa wygrane etapy w górach
Dwie koszulki i jeden etap Big Grin
Karcer napisał(a):Cieszmy się fajną walką na wyścigu, a łapanie dopingowiczów zostawmy odpowiednim instytucjom.
Średnio jest się czym cieszyć, słuchawki robią swoje i zabijają widowisko. Z jednej strony fakt, trzeba oglądać i nie zajmować się sprawami koksu, z drugiej strony jest to trudne Smile No ale ja TdF oglądam (a jeśli już to głównie słucham) dla komentarza Jarońskiego i Wyrzykowskiego Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#32
KermitOZ napisał(a):No ale ja TdF oglądam (a jeśli już to głównie słucham) dla komentarza Jarońskiego i Wyrzykowskiego Big Grin
O tak, panowie są bezkonkurencyjni i bez nich oglądanie wyścigów kolarskich dużo by straciło Wink
Odpowiedz
#33
KermitOZ napisał(a):Karcer napisał/a: tutaj trzy koszulki, dwa wygrane etapy w górach Dwie koszulki i jeden etap Big Grin

Sprawdź jeszcze raz jakie założenia przyjąłem.


Taka ciekawostka odnośnie Froome i "rekordowego" etapu z metą na Mont Ventoux. Anglik zrobił dopiero 23 wynik w tabeli wszechczasów jeśli chodzi o podjazdy na tą góre i 8 jeśli odejmiemy etapy jazdy na czas.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#34
Karcer napisał(a):Sprawdź jeszcze raz jakie założenia przyjąłem.
Ok, jakby nie było Froome'a to się zgadza, sorki Smile

A co do artykułu przytoczonego przez Calme to rzeczywiście jakieś nieporozumienie, przenoszę do innego wątku.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#35
KermitOZ napisał(a):Karcer napisał/a: tutaj trzy koszulki, dwa wygrane etapy w górach Dwie koszulki i jeden etap Big Grin

Sprawdź jeszcze raz jakie założenia przyjąłem.


Taka ciekawostka odnośnie Froome i "rekordowego" etapu z metą na Mont Ventoux. Anglik zrobił dopiero 23 wynik w tabeli wszechczasów jeśli chodzi o podjazdy na tą góre i 8 jeśli odejmiemy etapy jazdy na czas.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#36
No tak miałem wrzucić do topicu o dopingu a czytałem o TdF i tak wyszło Wink
Who Dares Wins
Odpowiedz
#37
http://chrisfroomelookingatstems.tumblr.com/
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#38
Super filmik-animacja - TdF i kolarstwo w pigułce Smile
http://youtu.be/h7wPa1Hl5ZA
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości