Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łukoil 30.06.2013 g. 21:30
#1
Zapraszam na nocną ustawkę. Organizatorem jest oczywiście Ruslan ale ja założyłem temat. Trasa ta co ostatnio. Świdnik. Tempo pełna rekreacja. Przypominam o oświetleniu. Zachęcam do zaopatrzenia się w kamizelki.
Odpowiedz
#2
Będę najprawdopodobniej, tylko powiedz mi czy chodzi o tego Łukoila przy Jana Pawła II i Filaretów?
"Życie ma więcej wyobraźni niż możemy sobie wymarzyć."
Krzysztof Kolumb
Odpowiedz
#3
Barszczyk napisał(a):Będę najprawdopodobniej, tylko powiedz mi czy chodzi o tego Łukoila przy Jana Pawła II i Filaretów?
Ten koło wiaduktu w strone starego lasu. Nie wrzuce mapy bo nie jestem na komputerze. Ale gdyby ktos mnie wyreczyl to byloby fajnie.
Odpowiedz
#4
Ok chodzi nam o ten sam Smile
"Życie ma więcej wyobraźni niż możemy sobie wymarzyć."
Krzysztof Kolumb
Odpowiedz
#5
Dzięki chłopaki za wspólną jazdę i do następnego Smile
Odpowiedz
#6
Dziękuję wam za wspólna jazdę. Nasza ekipa na tej ustawce to Barszczyk Shrederson Mateush no i Ja. Trasa którą przejechaliśmy to Lublin (Czuby, Piaski, Dziesiąta, Głusk), Wilczopole, Kliny, Kazimierzówka, Świdnik (z Lotniskiem) Lublin (Felin, Bronowice Nowe) przejaz 42,5 km średnia 20,7 (według mego licznika) :-)
Pan moim światłem , wiedzie mnie
On moją mocą, nie lękam się
Odpowiedz
#7
Było epicko Big Grin Dziękuję Smile
http://www.sports-tracker.com/#/workout ... 3jrj53kh67
"Życie ma więcej wyobraźni niż możemy sobie wymarzyć."
Krzysztof Kolumb
Odpowiedz
#8
I ja dziekuje za wspolne krecenie. Trasa bardzo fajna. Sporo czasu organizator musiał spedzic na obmyslaniu jej, za co naleza mu sie dodatkowe podziekowania. Coraz wiecej nowych twarzy przewija sie przez nocne ustawki co cieszy oko.
Odpowiedz
#9
Troszkę zdjęć co do wczorajszej nocnej ustawki.tutaj
Pan moim światłem , wiedzie mnie
On moją mocą, nie lękam się
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości