Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 lipca, "Od Dzwonu Wolności do Pomnika Wdzięczności&am
#11
Arcyk napisał(a):Odnośnie drogi, to jest cały temat na forum i to aktywny jak przejechać (i przeżyć ;-)) na trasie Lublin - Świdnik.

Przyjeżdżacie niemal po mnie, więc wypadałoby się stawić ;-)

Jaki jest planowany czas przejazdu? Planuję o świcie jeździć, żeby potem z rodzinką pobyć, więc jak wrócę na czas i za długo przejazd nie będzie trwał to się stawię.

Tak jak pisałem rajd rusza ze Świdnika o 11.30 i trasą chyba półmaratonu jaki odbywał się 2 miesiące temu jedzie do Lublina na Męczenników Majdanka. Tak więc myślę, że najpóźniej na 12.30 dojedziemy, złożenie kwiatów i do domu.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Będę .
Odpowiedz
#13
przyjadę z koleszką jak coś Smile
Odpowiedz
#14
Będę
MM
Odpowiedz
#15
Będę
Odpowiedz
#16
Jadę Smile
Odpowiedz
#17
Zapowiada się gorący dzionek. Wyjazd niby niedługi, bardziej wrażliwi niech się zabezpieczą od słońca i o napojach nie zapominać. Proszę o punktualne przybycie, kwadransa akademickiego nie będzie :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
trochę późno się zdecydowałem ale może się wyrobie Wink

A więc ja się spóźniłem spotkałem kolegę który też się spóźnił no i mieliśmy Was gonić wskoczyliśmy na rowery raz... dwa... trzy... i mi łańcuch strzelił :/// i pojeżdżone Tongue
Odpowiedz
#19
No to obowiązek spełniony :-D Zebrała nas się pod Grafem grupka 12 osób i pojechaliśmy. A, że jechało się dobrze to przyjechaliśmy sporo przed czasem i jeszcze kazania można było posłuchać. :-) Przejazd ze Świdnika do Lublina pod pełną kontrolą i zabezpieczeniem policji tak więc spokojnie i bez przygód dojechaliśmy pod pomnik gdzie uczestniczyliśmy w złożeniu kwiatów przez kilka delegacji. Potem jeszcze wspólne zdjęcie razem z pocztami sztandarowymi i do domu
Kilka zdjęć
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... 020/7Lipca
Podziękowania dla wszystkich, którzy przybyli i chcieli przybyć :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#20
Dzięki za niedzielną przejażdżkę :-)
orientuj...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości