Strony (4): 1 2 3 4   
Jurek S   01-07-2013, 09:17
#1
Zapraszam na przejazd rowerowy związany z obchodami 33. rocznicy wydarzeń Lubelskiego Lipca 1980
Przejazd odbędzie się na trasie Świdnik kościół pw. NMP Matki Kościoła ul. Kard. S. Wyszyńskiego - Lublin Pomnik Wdzięczności przy ul. Dr. Męcz. Majdanka. Przejazd na całej trasie będzie miał eskortę policji więc bezpieczeństwo zapewnione. Trzeba się jednak najpierw wybrać do Świdnika.
Planuję wyjazd z pod Dworku Grafa o godz. 10.15, żeby niespiesznie dotrzeć do Świdnika ok. 11.00. Rajd rusza o godz. 11.30. Dawno nie jeździłem rowerem do Świdnika, ale chyba najprościej i najbezpieczniej będzie pojechać Mełgiewską.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Ex Driver   01-07-2013, 20:25
#2
Nie dawno jeżdziliśmy do Świdnika przez Zadębie, tory, i w lewo obok stacji. Teraz jest tam już równiutki jak stół asfalt
Jurek S   01-07-2013, 20:59
#3
Ex Driver napisał(a):Nie dawno jeżdziliśmy do Świdnika przez Zadębie, tory, i w lewo obok stacji. Teraz jest tam już równiutki jak stół asfalt

Tak to jest jak ktoś skróty myślowe robi i wydaje mu się, że jest jasno :-D . O jakich torach mówisz i o jakiej stacji? Bo są pierwsze tory i jak pojadę w lewo to najwyżej w pole. Czy masz na myśli te tory juz w Świdniku i stację Świdnik Miasto? I jak wygląda wyjazd Mełgiewską? Nie jeździłem jeszcze tą nową trasą.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Iron79   01-07-2013, 21:24
#4
Ex Driver napisał(a):Nie dawno jeżdziliśmy do Świdnika przez Zadębie, tory, i w lewo obok stacji. Teraz jest tam już równiutki jak stół asfalt

Wczoraj , gdybym tak jechał to chyba bym nie trafił do domu :-P

Jurek S napisał(a):I jak wygląda wyjazd Mełgiewską? Nie jeździłem jeszcze tą nową trasą.

wyjazd po staremu , za WSEI najlepiej wbić się na ulicę przy castoramie , jest tam kawałek ścieżki rowerowej, przejazd kolejowy i dwie opcje do wyboru na prawo wzdłuż torów, las , dworcowa, szpital, druga to w lewo za stacją starą mełgiewską, częściowo w złym stanie przez budowę obwodnicy. Zupełnie nowa nawierzchnia jest na ostatnim odcinku mełgiewskiej do ronda i cały odcinek na Żwirki i Wigury. Pierwsza opcja mocno dziurawa.
Ex Driver   01-07-2013, 21:51
#5
Iron79 napisał(a):Wczoraj , gdybym tak jechał to chyba bym nie trafił do domu :-P

Dla mnie to prosta droga --- po jezdni. :lol:

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
kondzio753   02-07-2013, 23:03
#6
no może się z Wami wreszcie zabiorę Smile

Konrad R.
KASIA   03-07-2013, 08:12
#7
będę
mateush2007   05-07-2013, 14:28
#8
niespiesznie :-o jeżeli wstanę po sobocie to będę
Ruslan   05-07-2013, 14:41
#9
Będę

Pan moim światłem , wiedzie mnie
On moją mocą, nie lękam się
Arcyk   05-07-2013, 14:53
#10
Odnośnie drogi, to jest cały temat na forum i to aktywny jak przejechać (i przeżyć ;-)) na trasie Lublin - Świdnik.

Przyjeżdżacie niemal po mnie, więc wypadałoby się stawić ;-)

Jaki jest planowany czas przejazdu? Planuję o świcie jeździć, żeby potem z rodzinką pobyć, więc jak wrócę na czas i za długo przejazd nie będzie trwał to się stawię.
Strony (4): 1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.