Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KFIAT środa 10.07.2013 godz.18.00 LKJ
#1
hej hej,

Zapraszam wszystkich miłośników KFIAtów, a w szczególności kobitki :-D

Spotykamy się w najbliższą środę o godz. 18.00 przy LKJ-cie :mrgreen:

Trasa ok.30 km autorstwa Mateusza ;-)

Będzie rekreacyjnie i kfiatowo :mrgreen: Nie zapomnijcie o tradycyjnych kfiatowych akcentach: kiecki, kwiaty, kolory miło widziane :-D

Dziewczyny - będziecie? Sezon kfiatowy najwyższy czas rozpocząć :mrgreen:
orientuj...
Odpowiedz
#2
Tak się nieszczęśliwie złożyło że spódnicę mam w pralni :-( . Mogę przyjechać w spodenkach?
Odpowiedz
#3
postaramy się być...
Odpowiedz
#4
Cytat:Tak się nieszczęśliwie złożyło że spódnicę mam w pralni :-( . Mogę przyjechać w spodenkach?
No wyjątkowo możesz..Ale spodenki rozumiem, że w kwiatki :-P
orientuj...
Odpowiedz
#5
Monika napisał(a):
Cytat:Tak się nieszczęśliwie złożyło że spódnicę mam w pralni :-( . Mogę przyjechać w spodenkach?
No wyjątkowo możesz..Ale spodenki rozumiem, że w kwiatki :-P

Na poprzedniej ustawce miałem w kwiatki. Serio. Mateusz świadkiem. Okazało się że kieszenie wewnętrzne straszne farbują. Ale skoro tak Ci na tym zależy to jak będzie ciepło to wezmę.
Odpowiedz
#6
Widzę, że nocny "KFIATek", na którego miałam chęć gdzieś przepadł :-( ale postaram się wyrobić na tego wieczornego prawdziwego babskiego KFIATa ;-)...w którą stronę będziecie zmierzać żebym w razie poślizgu mogła spróbować Was dogonić? ;-)
Odpowiedz
#7
Przyjadę. Oczywiście w spódniczce ;-)
Odpowiedz
#8
renania napisał(a):Widzę, że nocny "KFIATek", na którego miałam chęć gdzieś przepadł :-( ale postaram się wyrobić na tego wieczornego prawdziwego babskiego KFIATa ;-)...w którą stronę będziecie zmierzać żebym w razie poślizgu mogła spróbować Was dogonić? ;-)

Przepadł za porozumieniem stron :-P . Ale spokojnie. Zawsze możemy jeszcze pokręcić po 22, nie ma problemu. Trasa początkowo ścieżką w stronę zalewu, potem ścieżką obok zalewu po prawej stronie :-) . To najlepszy moment żeby dogonić bo potem zaczynają się wiraże na trasie.
Odpowiedz
#9
...ale obok zalewu po stronie zachodniej czy wschodniej? ;-)

edit:
Cóż to był za kwiecisty KFIAT :-D . Dziękuję wszystkim za miłe pogaduchy i wspólne pedałowanie :-) dawno na takim lajciku nie byłam :-). Miło było zobaczyć to, czego na nocnej ustawce oko nie dostrzegło ;-)! Do następnego razu :-)
Odpowiedz
#10
Dziękuję wszystkim za wspólną jazdę. Z bólem stwierdzam że nie udało mi się żadnej pani zaprosić na noc :-( ale trafi się jeszcze :-D . Jak wspominałem trasa ulegnie gruntownej modyfikacji i nieprędko ją ujrzymy ponownie w takim wykonaniu. Na pewno tory i wąwóz w Węglinku zostają bo to główne atrakcje. Proponuję żeby na następnym kfiecie pojechać trasą do Swidnika (taką fajną zakręconą).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości