Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupić kasete w dobrej cenie ?
#1
Chcialem sie dowiedziec gdzie mozna dostac kasete w dobrej cenie ? ostatnio zerwalem lancuch poszedlem do serwisu i pan mi powiedzial ze kaseta do wymiany :/ a ja sie na tym kompletnie nie znam... z tylu mam przerzutke shimano LX 9 biegow :O wsumie cos wsominal ze przod chyba tez bedzie trzeba niedlugo to moze calosc kupie tylko nie wiem gdzie ? Big Grin
Odpowiedz
#2
Najlepiej podzwonić popytać.
Jedne z tańszych sklepów rowerowych w Lublinie to:
MS Bike ul. Popiełuszki
Bike Boys ul. Gliniana
Dobre rowery ul. Wojciechowska
Merida ul. Związkowa

Odnośnie zerwanego łańcucha, to jeśli ucierpiało tylko jedno ogniwo, można o nie skrócić łańcuch. Ewentualnie zamiast niego wstawić spinkę.

Jak kaseta bardzo zużyta, wtedy najprawdopodobniej do wymiany cały napęd. Chyba że uda się jeszcze pod szlifować korbę tak, aby przyjęła nowy łańcuch.
Łukasz
Odpowiedz
#3
dzieki za info Wink wlasnie gosciu cos mowil ze lancuch sie juz troche nie nadaje Tongue takze moze tak byc ze caly naped do wymiany ;/ sie porobilo ;/
Odpowiedz
#4
Kup gdzieś kasetę i łańcuch (tanie i dobre łańcuchy YBN na 9 biegów są w dużym sklepie na Placu Zamkowym), kasetę powinni mieć np. w Meridzie a stamtąd już tylko 900m do Centrali na Bursakach, gdzie zregenerują Ci korbę jeśli jeszcze nie jest bardzo zajechana i wymienią resztę.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
dzięki Grzesiu Smile to jutro pewnie podjade tu i tu Big Grin chyba trzeba by bylo sie troche tym zainteresowac bo czlowiek gluuupi w tym temacie i nic sam nie ogarnie Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości