Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd do legendarnego źródła w m. Kryłów 2013/2016
#11
To jest nas już trzech póki co Wink
Pozdrawiam
Odpowiedz
#12
Hej,

Jak 2 dni i wyjazd nie o 5 rano, tylko np. 9 (na 2 dni to chyba nie trzeba tak wcześnie) to poważnie się zastanawiam.
Odpowiedz
#13
Trzeba bedxzie poszperać i zarezerwować jakieś agro, więc proszę najpóźniej do środy o potwierdzenie udziału w wyprawie i ewentualnie jakieś sugestie ( w życiu nie organizowałem żadnej wycieczki Wink). W przypadku braku potwierdzenia wyjazd będzie o godz 5 rano z planem pokonania dystansu w jeden dzien. Cel jest bez zmian, czyli napić się tej niezwykłej wody i wrócić Smile

ps. 28 ma się zmienić wiatr na wschodni, czyżby w obie strony z wiatrem ? To by było.... Wink
Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
Ja jestem chętny na nocleg w agro. Ewentualnie na przejazd w jedną stronę i powrót jakimś pociągiem - 300 jest jednak poza moim zasięgiem...
Odpowiedz
#15
Ja potwierdzam. Podeślij proszę namiar na agro, które rezerwujesz, żebym mógł sobie zabookować ;-) Z tymże drugiego dnia jadę tylko do Chełma.


rob006 napisał(a):Ja jestem chętny na nocleg w agro. Ewentualnie na przejazd w jedną stronę i powrót jakimś pociągiem - 300 jest jednak poza moim zasięgiem...

Rob,

Proponuję, na nocleg, a w niedzielę doczołgamy się do Chełma, gdzie wskoczysz w pociąg.

Pzdr
Odpowiedz
#16
dyndul napisał(a):Proponuję, na nocleg, a w niedzielę doczołgamy się do Chełma, gdzie wskoczysz w pociąg.
Chodziło mi o 300 jednego dnia - jak się to rozłoży na dwa dni to już spokojnie powinienem dać radę Smile
Odpowiedz
#17
No to jest nas już czterech:

Ja
Tomasz
dyndul
Robert

Czekamy na Jurka i ewentualnie innych. Jutro będzie wiadomo ilu nas jedzie to poszukam agro.
Sugestie czy propozycje mile widziane Smile

Z uwagi na kierunek wiatru proponuje jechac w tamtą stronę przez Chełm, Dubienkę i Horodło.
TRASA NR 3
Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
Arturze, ponieważ gwarantujesz wiatr w plecy w obie strony,jadę :mrgreen: .Rezerwuj noclegi i zapytaj o możliwość grilowania ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#19
aqu napisał(a):Z uwagi na kierunek wiatru proponuje jechac w tamtą stronę przez Chełm, Dubienkę i Horodło.
Panowie chcę Was zobaczyć na fotkach przy (na :-P ) czołgu w Dubience i Kopcu Unii Horodelskiej.
Z Dorohuska do Zosina będziecie mieli prawdziwy lajcik :mrgreen: . Mam nadzieję, że nawierzchnia nadal jest tam niezła a ruch znikomy.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
W sobotę jadę z kolegą pierwszy etap Dookoła Polski z Woli Uhruskiej do agroturystki w Ślipczu za Hrubieszowem. Być może się spotkamy na trasie nadbużańskiej za Dorohuskiem. Jak już zaczynacie ze Świdnika to proponuje jechać koło lotniska na Jacków do Mełgwi i dalej przez Dominów, Jaszczów, Łysołaje i w Pełczynie wskakujecie na główną drogę do Chełma. Jeździłem nią kilka razy i jest super, mały ruch i nie trzeba wdychać spalin ze zdezelowanych ciężarówek. Nie za bardzo rozumiem czemu pchacie się na drogę szybkiego ruchu Lublin-Piaski ( chyba że jest jakaś serwisówka na całej trasie ale i tak ryk TIR-ów jest zniechęcający)
[Obrazek: button-1285-white.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości