Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd do legendarnego źródła w m. Kryłów 2013/2016
#21
Apropos odcinka Świdnik - Chełm, w którą stronę nie byłby pokonywany proponuję taką trasę:

http://www.bikemap.net/en/route/2250798 ... 8/mapquest

Jest trochę dłuższa niż przejazd 12, ale krajobrazy ciekawsze i nie ma tirów i innych podobnych pojazdów :-)
Odpowiedz
#22
[quote="mariobiker"]
Panowie chcę Was zobaczyć na fotkach przy (na :-P ) czołgu w Dubience i Kopcu Unii Horodelskiej.
Masz to jak w banku :mrgreen: .Sugestie co do trasy są wskazane,myślę ,że kierownik Artur wszystkie przetrawi i podejmie słuszne decyzje ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#23
darekw napisał(a):Nie za bardzo rozumiem czemu pchacie się na drogę szybkiego ruchu Lublin-Piaski
Odpowiedz jest banalnie prosta. Niezła nawierzchnia i pas wolnego ruchu :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
Czyli jest nas pięciu, pomyślny wiatr gwarantowany Wink

Ja, Tomasz , dyndul, Robert, Jurek.

Pojedziemy przez Mełgiem i Podzamcze do Piask a po drodze zdecydujemy jak dalej(czyli totalny spontan), ważne by totrzeć do żródła przed zmrokiem Smile
Wszystkie ciekawe miejsca dobrze by było odwiedzić, ale zobaczymy jak się będzie jechało.
Jadąc krajową 12 Piaski-Chełm można by trochę czasu zaoszczędzić, potem pewnie Dorohusk>Dubienka>Horodło>Hrubieszów>Kosmów>Kryłów
Agro by pasowało albo w Kryłowie albo już za nim (zawsze to bliżej do domu na niedzielę Wink )
Zaraz coś spróbuję wygooglować Smile

ps. przed dubienką chyba kopiec Kościuszki jest, nie taki wielki jak ten w Horodle ale zawsze to kopiec Wink
Pozdrawiam
Odpowiedz
#25
Przed Dubienką po prawej stronie przy drodze będzie zalew Husynne - polecam, kilka razy tamtędy przejeżdżałem i się zatrzymywałem by pomoczyć nogi Wink zaś w Dorohusku po lewej będzie Pałac Suchodolskich.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#26
Dzięki Rado za cenne uwagi, nie omieszkamy zajrzeć tam po drodze Smile

Jutro jeszcze Andrzej (dołączył do włóczęgi pólnocy w drodze powrotnej) ma potwierdzić swój udział.

Szukam agro w okolicy Masłomęcza, ale ciężko coś namierzyć. Jak nic nie znajde to pozostanie Ślipcze, Kosmów albo Kryłów
Pozdrawiam
Odpowiedz
#27
Coś i mój rower rwie się do jazdy z Wami :lol:Trasa powrotna to moje rodzinne strony :mrgreen: Podałem mu melisę,jak do piątku się nie uspokoi to jadę :lol:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#28
mani_73 napisał(a):Coś i mój rower rwie się do jazdy z Wami :lol:Trasa powrotna to moje rodzinne strony :mrgreen: Podałem mu melisę,jak do piątku się nie uspokoi to jadę :lol:
No wreszcie,długo kazałeś nam czekać :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#29
aqu napisał(a):Szukam agro w okolicy Masłomęcza,

Jakbyście trafili jakiś warty polecenia nocleg w tej okolicy to będę wdzięczny za info. Tydzień lub dwa później planuję wyjazd w zbliżone okolice, a jak patrzę na mapę to okolice Masłomęcza to jest jeszcze ten teren na który mogę sobie pozwolić na lekkie odbicie w bok :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#30
mani_73 napisał(a):Coś i mój rower rwie się do jazdy z Wami :lol:Trasa powrotna to moje rodzinne strony :mrgreen: Podałem mu melisę,jak do piątku się nie uspokoi to jadę :lol:

Marcinie, zielonej herbaty mu zapodaj, nie melisy Wink

Przewodnik tamtych stron bardzo pożądany Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości