Strony (8):    1 2 3 4 5 6 ... 8   
radzik   25-07-2013, 13:01
#31
czy byłby wstępnie ktoś chętny wyjechać rowerami po chłopaków w niedzielę do Zamościa? (nigdy nie byłem w Zamościu :oops: )
Jurek S   25-07-2013, 13:29
#32
radzik napisał(a):(...)(nigdy nie byłem w Zamościu :oops: )

http://www.e-podroznik.pl/4238,78883,43 ... amosc.html

Przepraszam tak mi przyszło do głowy :-P :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
aqu   25-07-2013, 16:00
#33
radzik napisał(a):czy byłby wstępnie ktoś chętny wyjechać rowerami po chłopaków w niedzielę do Zamościa? (nigdy nie byłem w Zamościu :oops: )

Międzynarodowy Festiwal Kultury Antycznej Gotania w Hrubieszowie i Masłomeczu
Hrubieszów od Zamościa niedaleko Wink

a to aktualna impreza:
X Biesiada archeologiczna - Masłomęcz 2013

Trafiliśmy na niezłą fete w tamtych rejonach Wink

Dzisiaj potwierdził swój udział Andrzej więc jest nas już sześciu. Agro zarezerwowane w Masłomęczu Zacisze dla 6 osób ale i siedem też się zmieści bez problemów, mam zapewnienie miłej właścicielki Smile
Cena 25 zeta za nocleg. Grill jak najbardziej możliwy. Pani Barbara (właścicielka) może jutro zrobić zakupy tylko muszę potwierdzić co chcemy jeść. Śniadanie też trzeba potwierdzić. Płacimy za wszystko na miejscu czyli bez przedpłat.

Marcin (mani 73) z uwagi na żarełko mogłbyś brak skuteczności melisy już dzisiaj dostrzec Wink
Co na grilla chcemy? Rozumiem że śniadanie też bierzemy?

X Biesiada archeologiczna - Masłomęcz 2013

Pozdrawiam
rob006   25-07-2013, 16:41
#34
Nie wiem czy jest sens planować zakupy na grilla - i tak będziemy musieli wpaść do jakiegoś sklepu i uzupełnić zapasy, to przy okazji zrobi się też zakupy na grilla.
Co do śniadania, to mi to obojętne.
aqu   25-07-2013, 16:48
#35
Ja nie mam sakw, Tomasz i Andrzej też więc ewentualne zakupy bądzie ciążko przewieźć. Jeśli chodzi o mnie to nie przywiązuje żadnej wagi do jedzenia (póki co), może być lub nie a jeśli już to co kolwiek Wink Dostosuje się do większości Wink

Pozdrawiam
JuraS   25-07-2013, 18:16
#36
Swietnie się spisałeś Arturze ;-) .Ponieważ nie macie sakw proponuję aby gospodyni zrobiła zakupy.Niech kupi np. po 2 udka dla każdego na grilla.Zamów też śniadanie np.jajecznicę z trzech jajek.Koledzy ,którzy chcą sami zrobić sobie zakupy na grilla i na śniadanie niech zgłoszą Ci to na priv,aby nie robić na forum jadłospisu :-D .
Jeśli chodzi o Marcina to myślę ,że rower już nie odpuści.I melisa i herbata zielona są w tym przypadku za słabe :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
MarcinK   25-07-2013, 20:28
#37
Panowie jak macie wolne miejsce to moge dolaczyc, rezerwujcie nocleg
mani_73   25-07-2013, 22:19
#38
Witam,byłem u rowerka nie odpuszcza :-D i chyba nie odpuści.Mało tego,prawdopodobnie namówił jeszcze rowerek mojego kolegi pielgrzyma Janusza.Janusz potwierdzi jutro.Sakwy mam,ale czy jest sens wozić jadło.Jak pisał Jurek,zakupy Pani zrobi rozliczymy i będzie ok.
Do której możesz Arturze tą Panią wstrzymać z ilością osób i jadłem :roll:
P.S w razie czego daj info na tel.507086008 jutro,będę raczej
poza kompem do wieczora Undecided

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
rob006   25-07-2013, 22:34
#39
Mi w żadnym wypadku nie chodziło o wiezienie jedzenia nie wiadomo skąd - z Hrubieszowa jest jakieś 11 km, tyle to można z siatką na plecach przejechać. Big Grin A to jest i tak najgorsza opcja - sklep może być też bliżej. Ale jak chcecie, ja pewnie i tak o jakiś sklep tam zaczepię, biorę też sakwy, więc będę mógł komuś coś przewieźć w razie potrzeby.
renania   25-07-2013, 22:34
#40
a ja czytam i czytam i ciągle się waham... Dzisiaj obejrzałam i pogoda ma być rewelacyjna!!!! Ja i mój rower rwiemy się do jazdy, tylko że to chyba jakaś męska wyprawa? :-P Gdzie są kobiety ja się pytam? ;-)
czy jest jeszcze możliwość dołączenia? o której ruszacie, bo ja póki co przebywam poza Lublinem i nie wiem czy zdążę przybyć ;-), jakie tempo przewidujecie? Czy podołam? ;-)
Strony (8):    1 2 3 4 5 6 ... 8   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.