Strony (8): 1 2 3 4 5 ... 8   
aqu   11-07-2013, 22:12
#1
Jak w temacie. Wyjeżdżam o godz. 5.00 z ul. Wyszyńskiego, ścieżka rowerowa koło kościoła (miejsce wylukane przez Iron79, dzięki Marcin Wink ) w Świdniku
Do przejechania około 300 km. Dokładna trasa do ustalenia.
Cel to dojechać do ŹRÓDŁA , napić się wody i wrócić, najlepiej o własnych siłach w ciągu jednego dnia no i oczywiście strzelić kilka fot w ruinach zamku Wink



Wszelkie uwagi mile widziane. Smile

TRASA NR 2



Wyprawa powoli zaczyna przekształcać sie w dwudniową. Może być start o godz. 9 i przejazd przez Horodło jak pogoda dopisze. Nocleg w agro gdzieś w pobliżu Kryłowa Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2016, 17:11 przez aqu.

Pozdrawiam
Rado   12-07-2013, 19:02
#2
Chcesz wracać tą samą trasą :?: Confusedhock: A nie lepiej byłoby wracać np. przez Zamość, Nielisz, Żółkiewkę i Krzczonów ? A wcześniej można zahaczyć o historyczne Horodło. Oczywiście to luźna sugestia, której nie trzeba brać pod uwagę :-)

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
endriu68   12-07-2013, 22:02
#3
Niestety mnie nie będzie w tym terminie.
"Źródło"- a widzisz Artur przegapiłem swego czasu.
To co Rado napisał- zgadza się - bo drogi nie są ruchliwe.
Mogę śmiało polecić zapuszczenie się też w krzaczory (zaniedbane miejsce i łatwo go przegapić) i poczuć oddech dawnych czasów przy ruinach zamku w Kryłowie- żałuję, że nie będzie mnie. Tereny przyjemne do jazdy.

Powodzenia.
aqu   12-07-2013, 22:56
#4
@Rado, trasa podana przeze mnie jest tylko poglądowa żeby zobaczyć gdzie leży cel i bardziej mi na drogę powrotną pasuje bo zawsze można w pociąg wsiąść w Chełmie gdy sił zabraknie Wink Oczywiście wszystko jest do uzgodnienia.

@Endriu, ten wyjazd traktuję jako trening przed wyzwaniem które pewnie wymyślisz za jakiś czas, a wody ze żródełka w bidon nabiorę, ale czy dowiozę to nie obiecuję Wink

W przypadku braku chętnych jadę sam trasą najprostszą z możliwych Smile

Pozdrawiam
darekw   13-07-2013, 12:22
#5
Witam
Wybieram się do Kryłowa ale już w najbliższy piątek/sobota. Wyjazd dwudniowy jako że w drodze powrotnej chce zahaczyć o Łaszczów ( jedyne miasto w woj. w którym nie byłem rowerem ). Jeżeli kolega miałby ochotę się przyłączyć to mam pokryte koszty zakwaterowania oraz kolacja i śniadanie w agroturystce w miejscowości Ślipcze ( kilka km na południe od Hrubieszowa ) http://www.nadbugiem.agrowakacje.pl/
Ja 27 lipca nie mogę bo 29 lipca w poniedziałek wyruszam z kolegą na 30-dniowy rajd dookoła Polski. Start i meta w Woli Uhruskiej.
pozdrawiam
Dariusz Wierzbicki, Lublin

[Obrazek: button-1285-white.png]
aqu   13-07-2013, 12:53
#6
Dzięki za propozycję. Do 25 lipca nie mogę się ruszyć z domu bo mam psa pod opieką (duży czarny Labrador) więc jestem uwiązany, hotel dla psa nie wchodzi w rachubę bo by mnie dziewczyny zastrzeliły Wink
27 to jedyny wolny u mnie termin, ale myślę że kiedyś się zgramy na wspólny wypad a póki co na rowerze stawiam perwsze kroki (miał to być ostatni etam w walce z nadwagą a jakoś bradziej mnie wciągnęło niż zakładałem) więc jeszcze zakup sakw przede mną, butów etc.
Prawdopodobnie przez zimę uzbieram już wszystko co potrzeba i następny sezon ruszam z kopyta Smile

Pozdrawiam
JuraS   14-07-2013, 10:43
#7
Bardzo atrakcyjna trasa ;-) .Ale Arturze miej litość nad mieszkańcami Lublina,dzielnicy Czuby-Poręba,dla których byłoby to ponad 350 km Confusedhock: .Koniecznie chcesz jechać w ieden dzień :?: A może dwa etapy ,sobota i niedziela z noclegiem w agro {jak proponuje Darek},i wieczornym grilem :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
Ex Driver   14-07-2013, 17:12
#8
A nawet 358 jeśli chodzi o Wieniawę.
aqu   14-07-2013, 19:53
#9
JuraS napisał(a):A może dwa etapy ,sobota i niedziela z noclegiem w agro {jak proponuje Darek},i wieczornym grilem :mrgreen: .

Jurku, też o tym myślałem. Jak będzie ktoś chciał jechać na dwa dni to jedziemy do agro. Jak natomiast nikt się nie zdecyduje to spróbuję pokonać to w dzień chociaż wiem że będą to granice moich możliwości. Smile

ps.
Nie do końca jestem przekonany czy dam rade więc każda alternatywa jest mile widziana Wink

Pozdrawiam
JuraS   14-07-2013, 21:03
#10
OK.Wstępnie piszę się na jazdę z noclegiem.Mam co prawda dyżur 26/27.07.,ale postaram się go zamienić.Odezwę się po powrocie z pielgrzymki.

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (8): 1 2 3 4 5 ... 8   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.