Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.04 (niedziela) Chełm 130 km. Wyjazd godz 09:00
#1
Godzina wyjazdu do ustalenia. Myślę że między 7-10. Cel? Pokonać dystans około 140 km w miarę krótkim czasie, myślę że max 7h z odpoczynkami bo 6h to chyba szczyt marzeń. Na miejscu do oszamania chyba najlepsze lody w PL i w niezłej cenie Wink
Trasa: Świdnik>Mełgiew>Podzamcze>Piaski>i 12 do Chełma
Start ze Świdnika, z ul. Wyszyńskiego, ścieżka obok kościoła

z uwagi na niekorzystną aurę wyjazd o godz 10.00 (prawdopodobnie) Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
13 lipca to sobota więc kiedy ta ustawka? ;-)
Odpowiedz
#3
popeye napisał(a):13 lipca to sobota więc kiedy ta ustawka?

Aqu, musisz się pilnować, żeby nie było tak, że ktoś potem powie:
aqu napisał(a):Ta ustawka od początku była jednym wielkim nieporozumieniem
Pozdrawiam i życzę udanej jazdy ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#4
popeye napisał(a):13 lipca to sobota więc kiedy ta ustawka?

14 lipca w niedzielę Smile

mariox napisał(a):Aqu, musisz się pilnować, żeby nie było tak, że ktoś potem powie:
aqu napisał(a):Ta ustawka od początku była jednym wielkim nieporozumieniem
Pozdrawiam i życzę udanej jazdy ;-)

Hehe, ale to życie czasami jest złośliwe ;DDD.
Dzięki mariox, nauka w las nie idzie więc nie jest źle Big GrinDD
Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Wyjazd zaliczony do udanych. Start o godz. 10.01 Smile pogoda w dechę. W drodze powrotnej deszcz i silny wiatr sprawiły że poziom endorfiny (czyt. hormon szczęścia spowodowany satysfakcją z osiągnięcia celu) był większy niż zakładałem.
Do wyjazdu stawił sie nigdy nie zmordowany Tomasz.
Do Chełma dotarliśmy w 2godz. i 22 minuty oszczędzając siły na drogę powrotną, więc zaczynało się rewelacyjnie, ale pogoda w drodze powrotnej..., no cóż, i tak fajnie było Wink
Suche staty 129km AVG 24,5. Całkowity czas wyprawy 6,5h, więc cel osiągnięty.
Zdarzeń żadnych nie zanotowaliśmy, no może oprócz jednego twardego lądowania Tomasza który debiutował w butach SPD i zapomniał że jest przypięty do roweru Big Grin

Zrobiliśmy jedno zdjęcie wspomnianych wcześniej lodów które w smaku są bajeczne a do tego tak wielkie że aż się jechać po nich nie chce i to za całe 3,50 złociszy Wink
Zdjęcie z wyprawy !
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Gratulacje ! mnie pogoda pokonała , ale cieszę się , że pojawiają się ustawki , spod praktycznie mojego bloku. Na następną się piszę , na tygodniu po pracy też jak najbardziej pokręcę jak coś :-)
Odpowiedz
#7
Hej,


Panowie pomysł fajny, ale szkoda jechać 12. Następnym razem polecam od Piask drogę bardziej malowniczą: :
Piaski – Siedliszczki – Biskupice – Trawniki – Oleśniki – Kanie – Pawłów – Bieniów – Janów – Chełm.
Odpowiedz
#8
Iron79 napisał(a):Gratulacje ! mnie pogoda pokonała , ale cieszę się , że pojawiają się ustawki , spod praktycznie mojego bloku. Na następną się piszę , na tygodniu po pracy też jak najbardziej pokręcę jak coś :-)

Możemy na niedziele coś wykminić, w razie braku koncepcji chyba sobie powtórzę tę traskę

dyndul napisał(a):Hej,


Panowie pomysł fajny, ale szkoda jechać 12. Następnym razem polecam od Piask drogę bardziej malowniczą: :
Piaski Siedliszczki Biskupice Trawniki Oleśniki Kanie Pawłów Bieniów Janów Chełm.

Na pewno by było fajniej ale bez przewodnika albo nawigacji to jak do domu wrócić? Wink
Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
Panowie pomysł fajny, ale szkoda jechać 12. Następnym razem polecam od Piask drogę bardziej malowniczą: :
Piaski Siedliszczki Biskupice Trawniki Oleśniki Kanie Pawłów Bieniów Janów Chełm.[/quote]

Na pewno by było fajniej ale bez przewodnika albo nawigacji to jak do domu wrócić? Wink[/quote]

Następnym razem, gdy będzie ustawka w tamtą stronę to wybiorę się z Wami albo podrzucę track'a :-)
Odpowiedz
#10
Powtórka trasy. Cel: zmieścić się w 6 godzinach Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości