Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.07 - Urszulin - Maraton Kresowy
#1
Hej

Za dwa tygodnie kolejny maraton w okolicy, zachęcam wszystkich do startu w barwach RL (wpisujemy jako drużyna "www.RowerowyLublin.org"). W Chełmie było bardzo dużo ludzi z Lublina i okolic i już wtedy pomyślałem, że na następnej imprezie warto postawić swój namiot czy coś w tym stylu, powiesić banner i mieć jakieś centralne miejsce, gdzie będziemy się mogli spotkać. W związku z tym pytanie: czy ktoś ma ogrodowy namiot i mógłby go zabrać/pożyczyć do Urszulina? Smile Proszę o info, czasu jest jeszcze sporo, ale dobrze byłoby to szybko dograć Smile Rozmawiałem z organizatorem i spokojnie będziemy mogli takie namiot postawić, więc teraz kwestia żeby się zorganizować Smile

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Świetny pomysł Grzesiek ! W poniedziałek dam znać co z namiotem, miałem taki kiedyś w robocie i w poniedziałek sprawdzę czy jeszcze gdzieś jest.

edit : namiotu niestety nie ma
Odpowiedz
#3
Czy ktoś dysponuje takim namiotem/daszkiem?
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Transport do Urszulina w najbliższą niedzielę POSZUKUJĘ!
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#5
Ifson napisał(a):Transport do Urszulina w najbliższą niedzielę POSZUKUJĘ!
Prawdopodobnie będę miał jedno wolne miejsce w samochodzie, jeśli nadal poszukujesz. Dzisiaj będę wiedział.
Niestety ale jednak nie mam wolnego miejsca, właśnie kolega potwierdził, że jedzie ze mną. Mam nadzieję, że coś znalazłeś.
Odpowiedz
#6
Trochę fotek z Maratonu w Urszulinie https://www.facebook.com/media/set/?set=...366&type=1
Odpowiedz
#7
Bardzo fajne zdjęcia, chociaż może trochę inne niż zwykle Smile
klik
Odpowiedz
#8
I ja dorzucę swoje materiały. Filmy są bez obróbki, są długie i pewnie nudne ale przypuszczam że osobom które się tu zobaczą będzie się podobało. Widać kilka osób z forum, niestety Kermit i Ifson się nie załapali. Gdybym nawet jechał quadem to wątpię, że udałoby mi się uchwycić kolegów w kadrze.

Urszulin - "Po pracy, Polesie" 28.07.2013 Cz I.
Urszulin - "Po pracy, Polesie" 28.07.2013 Cz II.
Urszulin - "Po pracy, Polesie" 28.07.2013 Cz III.
Urszulin - "Po pracy, Polesie" 28.07.2013 Cz IV.
Odpowiedz
#9
Trochę fotek dla przypomnienia, niestety nie najlepszej jakości bo ustawienia się zmieniły w aparacie dopiero teraz zobaczyłem, pozdrawiam


https://plus.google.com/photos/10124748 ... 5036315121
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości