Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Cześć!
Mam na imię Magda (28l.), w Lublinie mieszkam od 3 lat, ale dopiero od roku sprowadziłam również rower. Pokażę go w odpowiednim dziale, to może doradzicie mi jakieś ulepszenia Wink Jeżdżę głownie po ścieżce nad zalew, nie znoszę jeździć po ulicach, a chodniki.. wiadomo. Mieszkam na skraju Sławinka i Wieniawy (chybaSmile gdyby ktoś polecił mi w okolicy dobre miejsce do jazdy w terenie (małe górki, pole, lasek) byłabym wdzięczna. Krawężniki mi się znudziły, a ostatni wypad na skraj Sławinka w poszukiwaniu choćby lasku zakończył się niepowodzeniem.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Grzenio wita Smile
Odpowiedz
#3
Cześć Magda, na forum wycieczek tego typu jest sporo, na pewno poznasz ciekawe , malownicze miejsca. Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz
#4
Jakub P. wita Magdę Smile Co do Sławinka i tych lasów, terenów to mogę pomóc Smile Jak coś służę info na PW. Do zobaczenia na szlakach Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#5
Cześć i do zobaczenia na ustawkach Smile
Odpowiedz
#6
Z tych okolic chyba najbliższe górki to Górki Czechowskie (lasek przy ul. Północnej) i Poligon.
Jazda na północ to spokojne drogi, czasem nawet nieasfaltowe, wzdłuż Ciemięgi, a jak się chce to przecież jest blisko do Lasów Kozłowieckich.

Dlaczego nie znosisz jazdy po ulicach?
Odpowiedz
#7
Cześć.
Mały lasek w Dębówce i dolina Ciemięgi,od Snopkowa do Dysa i dalej nie dotykając asfaltu jakby co to daj znać, może ktoś się jeszcze przyłączy to się pokręcimy po polach
Odpowiedz
#8
Siema 8-)
Odpowiedz
#9
Witaj Magdo. Górek Czechowskich raczej nie polecam na spokojną jazdę, teren po b. strzelnicy, i torze motocrossowym to raczej dla zwolenników ostrej jazdy. Teren zarośnięty pełen wertepów i śmieci i piorun wie czego jeszcze. Dawno tam nie byłem choć mam to pod bokiem. Ale myślę że tu znajdziesz coś dla siebie , czytaj forum
Odpowiedz
#10
Dzięki za podpowiedzi. Po ulicach nie lubię ze względu na samochody, tiry itd. Poza tym wiem jak denerwujący jest rowerzysta na ciasnej ulicySmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości