Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sob. 20.07.2013, godz. 9:00, Lukoil JP II Kazimierz Dolny
#31
rpolud napisał(a):Wróciłem, rower w bagażniku auta.
Dzięki wszystkim za cierpliwość, mam nadzieję, że Monika nie dostanie faktury za pogotowie Smile

Dobrze, że wszystko jest ok!

Dzisiejsza trasa wyglądała tak, 122.2km, Avg Speed: 19.1km/h

Fotki ;-) będą jak się wrzucą (linka podam później).

Super dzięki za wspólne kręcenie! Świetna trasa (brawa dla Paul'a), Świetni Ludzie :mrgreen:
Odpowiedz
#32
wielkie brawa i podziękowania dla Paula za dzisiejszą wycieczkęSmile trasa mega :!: widać, że organizator podszedł solidnie do sprawy i profesjonalnie wszystko zaplanowałSmile Jedna z lepszych ustawek w jakich miałem okazję uczestniczyćSmile Co tam się nie działo :roll: Oczywiście podziękowania dla wszystkich i każdego z osobna za super atmosferęSmile Mam nadzieję Radku, że wszystko w porządku! byłeś dzielny!

i dzięki Ex driver za koło na początku ;-)

do następnego :!:
Odpowiedz
#33
Dzięki za mega sympatyczną ustawkę:-) Paweł szacun! wszystko było perfekt zorganizowane:-). Bardzo sympatyczne pogawędki na trasie :-). Chyba pogoda i krajobrazy nastroiły wszystkich optymistycznie. Mam nadzieję, że Radek szybko zapomni o osach. Inna sprawa, że Monika zachowała się super, telefon na pogotowie, żel i plastry na trasie;-) Naprawdę czułem się bezpiecznie:-). Dzięki i do następnego:-)
Odpowiedz
#34
Ex Driver napisał(a):Deklarowane tempo rekreacyjne nie miało z rekreacją wiele wspólnego.
No troszeczkę się faktycznie momentami rozbrykaliśmy ale grupa wyścigowa, która mknęła przodem była bardzo inspirująca. Przykro, że ludzi urwaliśmy. Nie mniej jednak ustawka była git :mrgreen: Duże brawa dla Paula za super ustawkę już nie mogę się doczekać kolejnej. Dzięki również wszystkim uczestnikom za super towarzystwo. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#35
Ex Driver napisał(a):( w odróżnieniu od Jurka.S który pięknie prowadził wyjazd do Świdnika) Jeszcze na tym asfalcie mieliśmy kontakt wzrokowy, na glinie już prawie nie, a w wąwozie było popij wodą.
Proszę, weź pod uwagę dystans jaki był dzisiaj do przejechania.

Dzięki Wszystkim za udany wyjazd, szczególnie Pawłowi za ciekawą trasę i organizację oraz poprowadzenie grupy. Rekreacja na całego! Był czas na pogaduchy, kawę pod wiatrakiem, obiad i nawet nieoczekiwane przypadki nie nadwyrężyły planu - w Lublinie na 19 :mrgreen:
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#36
Fajnie było.
Dzięki za wycieczkę - można było się trochę rozruszać.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#37
dziękujemy Wam pięknie za super eskortę do samego Kazimierza! Naprawde było ekstra.
/Magda i Piotrek

ps.
Napisze coś więcej i wrzuce jakieś fotki w poniedziałek jak będe mieć dostęp do komputera.
Odpowiedz
#38
Jasne , wsio w pariadkie. :-|
Odpowiedz
#39
Troszkę statystyk:
161 km
avg 20.31

Jestem szczęśliwy :-D , dla mnie to też jedna z najlepszych ustawek. Gratki dla Paula za trasę i prowadzenie, bo zrobił to profesjonalnie. Miło było zobaczyć twarze nowych rowerzystów , np Dzikuska , który pół ustawki jechał na "wheelie" . Fajnie to wygląda , ale może kiedyś boleśnie się skończyć ;-) ..coś o tym wiem. Podjazdy były a jakże , testowanie pierwszy raz pulsometra , szybkie zjazdy po wąwozach , super pizza w kaziku i piękne widoki spod wiatraka. Dzięki wszystkim za super spędzoną sobotę :-)

ps. do Ex driver , tempo na początku nie było jakieś z TDF, u mnie nie przekraczało max 23-25.., troszkę w szoku jestem , że taka sytuacja miała miejsce. Szkoda , że ostatni przed wami nie kontrolował, kto za nim jedzie i nie oglądał się co jakiś czas, bo uważam, że taka poniekąd jest jego rola...przynajmniej ja tak robię jak jadę w "końcówce". Nie obrażaj się ;-)

Kilka normalnych fotek ( sweet fotki, będą od Sławka hehe) Klik
Odpowiedz
#40
Obiecane zdjęcia tutaj ;-) Miłego oglądania :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości