Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sob. 20.07.2013, godz. 9:00, Lukoil JP II Kazimierz Dolny
#1
Widzę, że są chętne osoby na dłuższy sobotni wyjazd Smile
Zapraszam więc na rekreacyjną wycieczkę do Kazimierza Dolnego. Data, godzina i miejsce wyjazdu w temacie.
Trasa mieszana z przewagą asfaltu. Odcinki terenowe również będą, więc opony typu slick raczej nie wskazane.
W Kazimierzu zrobimy dłuższy postój, jak będą chętni to pojedziemy do Męćmierza.
Całkowity dystans to około 110 - 120 km, powrót do Lublina około godz. 19-tej.
Zapraszam Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
no i bardzo fajnie :-) mam nadzieję, że jutro już będę mogła odebrać rower z serwisu (mój łańcuch już nie będzie nas zdradzał z odległości 20 km :-P) więc chętnie się wybiorę na tę wycieczkę
Odpowiedz
#3
Konkret ustawka, będę :-P
Odpowiedz
#4
Ale ekipa się szykuje :-) , jadę
Odpowiedz
#5
Chętnie wybiorę się w te okolice :-) Mógłbym dołączyć w okolicach ul. Związkowej? Ewentualnie proszę o podrzucenie trasy w Lublinie. I jeszcze jedno pytanie a mianowicie: kto odpowiada z pogodę ;-) ?
Odpowiedz
#6
Cytat: Mógłbym dołączyć w okolicach ul. Związkowej?
Raczej z Jana Pawła 2 nikt nie będzie jechał przez związkową Kazimierz jest całkiem w drugą stronę Wink
Fajna ustawka, rower dzisiaj z serwisu odebrałem wstępnie mogę powiedzieć że będę Big Grin
Odpowiedz
#7
Medycyna zna różne przypadki;-)
Odpowiedz
#8
http://www.twojapogoda.pl/polska/lubels ... n/16dniowa
Odpowiedz
#9
ej, ej! Ja też się piszę (+1) ale tylko w jedną stronę gdyż zostaje tam do poniedziałku. Fajnie sie trafiło bo akurat wybieramy się z dziewczyną, także jesteśmy w kontakcie :mrgreen:

ps. widze, że dobra Ekipa sie szykuje 8-)
Odpowiedz
#10
dużo tego tego terenu jest, bo moje opony w piasku sobie nie radzą 28'' ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości