Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestia na nowy dział "Szosa rekreacyjnie"
#11
darist napisał(a):
Maurycylu napisał(a):po co pytać organizatora ustawki, czy będzie teren

To już jest wina organizatora ustawki, że "wymusza" takie pytania brakiem właściwej informacji. I nowy dział tego nie zmieni.
mateush2007 chyba właśnie udowodnił, że można wykorzystując dotychczasowe działy.
Aż mi się łza w oku zakręciła :-P . Chyba wiem o co chodziło Marcinowi. Czasem jedziemy na ustawkę gdzie jest podane np. ,,trasa głównie asfalt" albo ,,wycieczka w lasy..." (nie przytoczę nazwy), człowiek sobie wyobraża piękny dobrze ubity szuter czy leśną ścieżkę a potem jedzie na myjkę samochodową upaprany do pasa w błocie. Dokładanie kategorii faktycznie nic nie da bo powstanie zamieszanie. Można by też dodać asfalt rekreacyjnie, szuter rekreacyjnie, błoto rekreacyjnie...ale to się mija z celem. Ważne żeby zaznaczyć ile czego będzie i się tego trzymać. Myślę że o to chodziło koledze i stąd całe zamieszanie. Co innego jeżeli organizator powie że 100% asfalt a uczestnicy w drodze powrotnej chcą wracać np. lasem. Z tym że wtedy można podzielić się na grupy wracających lasem/asfaltem. Mam nadzieję że choć trochę przybliżyłem temat naszych rozważań. Rozumiem Marcina. Też czasami takie sprawy mnie wkurzają. Też nie mam roweru do trudnego terenu. Tak na marginesie aktualnie to nie mam roweru nawet do asfaltu. Trzeba zmienić dorożkę.
Odpowiedz
#12
Więcej jeździjcie, mniej filozofujcie, przestańcie mierzyć wszystko linijką, nie bójcie się wjeżdżać w nieznane ścieżki i odkrywajcie nowe trasy, bawcie się jazdą. Amen! Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#13
przekonaliście mnie, macie rację ;-) nie ma sensu otwierać nowego działu, bo wszyscy się pogubią. Taka myśl mnie naszła więc napisałem, poczytałem co inni piszą i ok. Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam, takiego celu nie miałem :-P
Odpowiedz
#14
True story my white dear nygga Gregory. My od tygodnia wjezdzamy w nieznane sciezki, nie boim sie, spiewamy wspolnie arke noego i jakos caly czas do przodu, motor niezatarty, opony cale, oswietlenie lux malina. Ogolnie caly czas do przodu i nie wnioskujemy o utworzenie nowego dzialu"ustawki przy pelnejj patelni z maksymalnym nastawieniem na kapiele w blekitnych wodach adriatyku"
Dziekuje.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#15
Moim zdaniem przydałby się dział albo temat w którym by były wszystkie ostatnie (aktualne) ustawki które jeszcze nie zostały zrealizowane, innymi słowy takie miejsce do którego z automatu wskakują ustawki będące w realizacji coś jak EPG w TV Smile
Nie wiem tylko czy technicznie jest to możliwe Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#16
aqu napisał(a):Moim zdaniem przydałby się dział albo temat w którym by były wszystkie ostatnie (aktualne) ustawki które jeszcze nie zostały zrealizowane, innymi słowy takie miejsce do którego z automatu wskakują ustawki będące w realizacji coś jak EPG w TV Smile
Nie wiem tylko czy technicznie jest to możliwe Smile
To nie moja zecyzja ale na tyle ile znam swiat ITto taki algorytm bylby mozliwy...z tym ze znowu powstanie chaos. Wyrzucone wycieczki za jakis czas trzeba bedzie z powrotem ustawic wiec po co to wszystko. Moim skromnym zdaniem wystarczy w temacie napisac Wycieczka ODWOŁANA a potem ja reaktywowac jak przyjdzie dla niej czas. Zerknij w dzial wycieczek rodzinnych. Przed pielgrzymka mialem zrobic wycieczke ale pogoda nawalila. Jak pielgrzymi wroca to wystarczy zmodyfikowac date w temacie i jedziesz dalej. Tak ja to widze.
Odpowiedz
#17
Mateusz nie o to mi chodziło. Miałem na myśli jeden temat w którym widzisz wszystkie aktualne nagłówki wyjazdów na które możesz jeszcze się załapać. Tylko tyle
Same się pojawiają i same znikają.

W tej chwili trzeba przegrzebać wszystkie działy żeby się upewnić czy coś co nas interesuje nie przegapimy Smile

Wydaje mi się jednak że technicznie jest to nie możliwe Wink
Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
aqu napisał(a):jeden temat w którym widzisz wszystkie aktualne nagłówki wyjazdów

Czy nie jest to Artur zaprzeczenie poprzedniego pomysłu?
Chciałeś nowy dział a teraz wszystko trafiłoby do jednego worka.
aqu napisał(a):Same się pojawiają i same znikają

Ale one maja nadal swoje życie.
Wracasz z ustawki i już w innym miejscu należałoby szukać wspomnień, tras, zdjęć...
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#19
Arturowi chodzi o coś w rodzaju kalendarza, gdzie na podstawie daty i godziny automatycznie znajdują się wszystkie ustawki, które jeszcze się nie odbyły, wtedy wchodzi się w ten kalendarz i widać jakie są dostępne ustawki i np. można kliknąć w link wątku żeby poznać szczegóły albo coś tam napisać. Jest to raczej technicznie w tym przypadku niewykonalne (trzeba by było przede wszystkim jakieś metadane ustawki dopisywać (czyli nie tylko data w nagłówku, ale gdzieś w jakimś "formularzu"). Znając życie i widząc, że nie wszyscy są w stanie ogarnąć tak prostą rzecz jak nadanie odpowiedniego tytułu ustawce czy w ogóle wątkowi nie wróżyłbym takiemu kalendarzowi powodzenia ;D
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#20
Zobaczymy jakie niespodzianki szykuje nam MaciekNP (bo zmiany zapowiedział).
Może częściowym rozwiązaniem byłaby opcja "Tematy Ulubione" działająca na podobnej zasadzie jak "Ignoruj zaznaczone tematy".
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości