Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestia na nowy dział "Szosa rekreacyjnie"
#1
Czy jest możliwość, by powstał osobny dział, np." Szosa rekreacyjnie" albo jakoś tak :?: Taka sugestia z mojej strony powstała, ponieważ mam crossa z dość cienkimi oponami i po piachu często wogóle nie mogę jechać, a w błocie nie chcę brudzić siebie ani roweru. Poza tym, czasami padają w tematach ustawek pytania, czy jest teren, bynajmniej z mojej strony. Nie musi oznaczać to, że wogle nie będzie terenu, ale powiedzmy stosunek 95/5 %, coś takiego, bo czasami nie ma wyjścia i kawałek trzeba przejechać po szutrze itp. Wydaje mi się, że taki nowy dział mógłby być praktyczny dla osób, które mają podobne rowery i podobnie myślą.
Odpowiedz
#2
Tylko czy utworzenie osobnego działu rozwiąże problem?
Aby zrobić taką ustawkę nie potrzebujesz nowego działu.
To Ty wtedy decydujesz gdzie, po czym i jakim tempem.
Chcesz orientacyjnie wiedzieć ile osób myśli podobnie?
Zrób ustawkę n.p. Kazimierz Dolny, 110km, max. AVG 15km/h, 100% asfalt.
Pełna, lajtowa rekreacja i wszystko jasne :-D
Pytań zawsze będzie dużo gdy pomysłodawca nie poda takich informacji (nawet w nowo utworzonym dziale).
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#3
Masz dział "lajtowe treningi" i cały dział rekreacyjny, jeszcze chwila a dojdziemy do tego, że będą osobne działy na średnią, nawierzchnię, dystans i sam nie wiem co jeszcze :evil:
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Moim skromnym zdaniem to tylko kwestia konkretnego opisania danej ustawki przez 'pomysłodawcę' ot co. Działów jest w sam raz i są odpowiednio podzielone ;-)
Odpowiedz
#5
"Masz dział "lajtowe treningi" i cały dział rekreacyjny, jeszcze chwila a dojdziemy do tego, że będą osobne działy na średnią, nawierzchnię, dystans i sam nie wiem co jeszcze :evil:"

1) Nie chodzi mi o treningi - "lajtowe treningi"wydaje mi się, że w tym dziale mało kto zagląda, a ja mam na myśli jazdę w tempie dogadania się, ale przede wszystkim asfalt;
2) "jeszcze chwila a dojdziemy do tego, że będą osobne działy na średnią, nawierzchnię, dystans i sam nie wiem co jeszcze :evil:" - bez przesady :!: nie popadajmy w skrajności;
3) brakuje mi takiego działu, toteż taki proponuję, ponieważ wydaje mi się on praktyczny, a momentami bardzo praktyczny, ponieważ, po co pytać organizatora ustawki, czy będzie teren :?:
Odpowiedz
#6
Maurycylu napisał(a):po co pytać organizatora ustawki, czy będzie teren

To już jest wina organizatora ustawki, że "wymusza" takie pytania brakiem właściwej informacji. I nowy dział tego nie zmieni.
mateush2007 chyba właśnie udowodnił, że można wykorzystując dotychczasowe działy.
LINK DO USTAWKI
On zrobił ustawkę a Ty drążysz temat :lol:
Nie widzę też problemu aby temat ustawki zaczynał się słowami "Szosa rekreacyjnie".
Organizuj Marcinie ustawkę.
A jeśli nie bardzo znasz szosowe trasy to wystarczy, że napiszesz dokąd Chcesz jechać.
Zapewniam Cię, że dużo osób pomoże w wyborze właściwej trasy i przyłączy się do ustawki :lol:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#7
"Nie widzę też problemu aby temat ustawki zaczynał się słowami "Szosa rekreacyjnie". ".

o to mi chodziło Darku, nie chcę w temacie wpisywać "Szosa rekreacyjnie" bo nawet się nie mieści ;-) , dlatego taki temat założyłem, by otworzyć nowy dział, by nie było pytań. Proszę osoby zainteresowane tym tematem, by to poparły to będzie łatwiej :-)
Odpowiedz
#8
Maurycylu napisał(a):Proszę osoby zainteresowane tym tematem, by to poparły to będzie łatwiej :-)
Nie będzie, sorki Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
a skąd wiesz, że nie będzie :?:
Odpowiedz
#10
Jak dla mnie działów jest i tak zdecydowanie zbyt wiele. Gdyby nie widoki agregujące nowe posty ze wszystkich działów, chyba w ogóle bym sobie odpuścił przeglądanie czy nie pojawiło się coś nowego...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości