Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.07, 17:15, Łukoil Czuby
#21
ja właśnie z kolega z pracy u uzupełniam płyny pod blokiem :-) dzięki za miłe wspólne dydłanie :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#22
Dzięki za wspólną jazdę. Trasa rzeczywiście bardzo ciekawa. A TU bardzo emocjonujący film z okolic którymi się poruszaliśmy Smile Do zobaczenia na kolejnych ustawkach Big Grin
Odpowiedz
#23
Dziekuje wszystkim za wspolna jazde razem wyszlo mi jakies 67km, byla to moja pierwsza ustawka i jestem bardzo zadowolony, trasa bardzo fajna i czekam na nastepne ustawki.
Odpowiedz
#24
shrederson napisał(a):Trasa rzeczywiście bardzo ciekawa. A TU bardzo emocjonujący film z okolic którymi się poruszaliśmy Smile
Hehehehe, jak w tefałenie i tefałpe, zaraz wyjdzie na to, że Zalew był gwoździem programu Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#25
KermitOZ napisał(a):
shrederson napisał(a):Trasa rzeczywiście bardzo ciekawa. A TU bardzo emocjonujący film z okolic którymi się poruszaliśmy Smile
Hehehehe, jak w tefałenie i tefałpe, zaraz wyjdzie na to, że Zalew był gwoździem programu Wink
Istny Teleexpress :lol:

Dzięki za jazdę!
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#26
Dzięki wszystkim za miłe wspólne kręcenie i pogaduchy. Jak co tydzień było rewelacyjnie. Niech Ci Grześku, Bozia w dzieciach wynagrodzi za te ustawki.
:mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości