Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trasy Północy
#1
Uznałem że przywitam się tutaj i od razu udostępnię trasę autorstwa Roberta M. delikatnie przeze mnie zmodyfikowaną jaką przebyłem w miniony poniedziałek. Podaję link z endomondo mam nadzieję że zadziała.

http://www.endomondo.com/workouts/216377466/10911847


Jako że dopiero raczkuję rowerowo to ta ścieżka jest moją najdłuższą. Zajęła mi 6 godzin. Trochę błądziłem, szukałem zwłaszcza mijając budowaną obwodnicę w (dolinie ciemięgi?). Nie była to płynna jazda parokrotnie zwalniałem, aby upewnić się czy jadę w zamierzonym kierunku. Zrobiłem jeden dłuższy postój na sklep, jeden aby zapisać cyfrowo piękno krajobrazów oraz 3-4 krótkie na wodę.

Co do trasy. To lubię się ubrudzić ale chwilami już było tego za dużo. Zwłaszcza na początku po minięciu ulicy Zawilcowej trafiłem na kałużowy odcinek wzdłuż Bystrzycy później mocno piaskowy. Droga w większości wiedzie po polnych drogach od czasu do czasu przerywana asfaltem. Oczywiście trafia się też las. Okolica generalnie jest urokliwa. I warto dla doznań wzrokowych przekręcić ją chociaż raz.

Pozdrawiam
Kac
Odpowiedz
#2
Tereny piękne. Dla mnie odcinek Zawieprzyce-Serniki jest szczególnie urokliwy. Gratuluję traski i witam!
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości