Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.07.2013, godz. 18 Świdnik, Wyszyńskiego 32
#11
Dobrze gada trzeba mu polać do BidonuSmile, na weekend przecież ponad 30 zapowiadają w wodzieWink Postaram się być
Odpowiedz
#12
b. dobra pogoda do jazdy, widzimy się za godzinę (niecałą) :mrgreen:
Odpowiedz
#13
Ja nie dałem rady, "zakwitłem" w pracy. Przyjemnej jazdy Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
Wracając z pracy widziałem rowerowe towarzystwo przy ławeczce , o ile mi się wydaję wszyscy w profeska ubiorach ;-)
Odpowiedz
#15
Było super , frekwencja mnie totalnie zaskoczyła , bo było nas 6 osób ! :-D , więc całkiem przyjemna grupka. Szczególne podziękowania kieruje do chłopaków z Lublina, Mateusza i drugiego kolegi, którego imienia nie pamiętam :oops: . Dzięki Panowie , że zechcieliście się pojawić. W lasach koło Podzamcza mieliśmy miłe spotkanie z parą trenującą przed Urszulinem, z daleka już było widać , że to ktoś z rowerowego Lublina :-D . Grupową fotkę wrzuci Piotrek. Track też pewnie się pojawi. Pozdrawiam i do następnego.

Cytat:Wracając z pracy widziałem rowerowe towarzystwo przy ławeczce , o ile mi się wydaję wszyscy w profeska ubiorach ;-)

a gdzie tam , większość z nas to fani Lidla :lol:
Odpowiedz
#16
dzisiejsza traska:
http://www.endomondo.com/routes/220910310
dzisiejsze fotky:
https://plus.google.com/u/0/photos/1159 ... 5942761921
dzisiejsze liczby:
48,9km
2h11min
22,3km/h (wliczam w to wszystko jeszcze małą rundkę po mieście)

Tak jak wyżej napisał Marcin, 6 osób (chwilowo nawet 8 :mrgreen: ), wartkie tempo, rześka temperatura. Git! Dzięki wszystkim za przybycie i wspólną przejażdżkę ;-)
Odpowiedz
#17
dzięki chłopaki za wspólną jazdę, taka wieczorna sportowa rekreacja przed snem. Do następnego
Odpowiedz
#18
Iron79 napisał(a):W lasach koło Podzamcza mieliśmy miłe spotkanie z parą trenującą przed Urszulinem, z daleka już było widać , że to ktoś z rowerowego Lublina

To Branio z drugą połową Smile
Odpowiedz
#19
Wyczułem, że ktoś po "moim" lesie śmiga. Nie mogłem nie zareagować ;-)
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości