Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
Jurek S   28-07-2013, 16:59
#21
mariobiker napisał(a):Do wyjazdu pozostał jeszcze tydzień więc mam nadzieję, że zdążę się wykurować. Jeśli będzie za ciężko :-P zawrócę wcześniej. Czas wypróbować nowy widelec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dla Ciebie za ciężko? :-x . Zresztą w pewnym momencie nie da się zawrócić.
Żartowałem :mrgreen: .
Właśnie przeglądałem trasę, będzie parę smaczków ;-) i miejsc, które mogą mnie zaskoczyć. :-? Oby nie za bardzo. W ostateczności złapiemy azymut i pojedziemy (pójdziemy :-P ) w kierunku cywilizacji. Żeby tylko sensowna pogoda się utrzymała.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jurek S   01-08-2013, 07:44
#22
UWAGA ZMIANA TERMINU

Ze względu na trochę niższe temperatury przekładam wyjazd z niedzieli na sobotę 3 sierpnia. Te kilka stopni in minus może już robić różnicę, a dodatkowo na niedzielę w godzinach popołudniowych możliwość wystąpienia burz.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   01-08-2013, 12:23
#23
Uuuu szkoda, w sobotę pracuję :-( . Bawcie się dobrze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
AniaPi   01-08-2013, 14:56
#24
Jurku, a na którą godzinę przewidujesz powrót?
Jurek S   01-08-2013, 15:47
#25
AniaPi napisał(a):Jurku, a na którą godzinę przewidujesz powrót?

Na pewno przed zachodem słońca :-D . Nie chcę sie spieszyć, ale policzmy. 100km ze średnią 16,5km/h to 6 godz. jazdy. Do tego jak doliczymy 2 godz. postojów to wychodzi na 17.30. Pewnie tych postojów będzie mniej i średnia ciut wyższa więc 17-17.30.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jakub.P   01-08-2013, 20:14
#26
Jurek S napisał(a):a dodatkowo na niedzielę w godzinach popołudniowych możliwość wystąpienia burz.

Jurek boi się burz. Nie wierzę Big Grin

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Jurek S   01-08-2013, 20:41
#27
Jakub.P napisał(a):
Jurek S napisał(a):a dodatkowo na niedzielę w godzinach popołudniowych możliwość wystąpienia burz.

Jurek boi się burz. Nie wierzę Big Grin

Kuba, to tak pod kątem Pań :-D . Ale i tak nie ma w tej chwili w Polsce tej, która najpiękniej boi się burz :-P
Ale zamiast podgadywać wybrałbyś się w końcu ze mną na wycieczkę. :-?

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mani_73   01-08-2013, 20:54
#28
Jurek nie boi się burz,Jurek ma nas dosyć i chce sam sobie pojezdzić.A już myślałem że się umorusam w błocie,sprawdzę wreszcie błotniki,a tu lipa po całości.JAK ŻYĆ.... 8-) JAK ŻYĆ...

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
paul67   01-08-2013, 21:11
#29
Zmiana terminu bardzo mi pasuje Smile

Pozdrawiam
Jakub.P   01-08-2013, 22:10
#30
Cytat:Kuba, to tak pod kątem Pań :-D . Ale i tak nie ma w tej chwili w Polsce tej, która najpiękniej boi się burz :-P
Ale zamiast podgadywać wybrałbyś się w końcu ze mną na wycieczkę. :-?
mani_73 napisał(a):Jurek nie boi się burz,Jurek ma nas dosyć i chce sam sobie pojezdzić.A już myślałem że się umorusam w błocie,sprawdzę wreszcie błotniki,a tu lipa po całości.JAK ŻYĆ.... 8-) JAK ŻYĆ...

Szkoda, że nie mogę z wami pojechać Smile Będę z wami umysłem Smile

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.