Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lipcowa Masa Krytyczna
#1
Trasa jeszcze nie ustalona, ale polecimy przez Nowy Świat od strony Diamentowej.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#2
No tak, nową ścieżkę trzeba poświęcić.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
KermitOZ napisał(a):No tak, nową ścieżkę trzeba poświęcić.
ja dziś już prawie to zrobiłem własną krwią, jakiś debil zdążył mi zajechać drogę jak wracałem z pracy

skoro to moja częsta trasa przejazdu to może i na masę trafię

ps. ktoś wie dlaczego pas jest tylko w jedną stronę na Nowym Świecie?
Odpowiedz
#4
Cytat:ps. ktoś wie dlaczego pas jest tylko w jedną stronę na Nowym Świecie?
Czytałem gdzieś, że podobno jakby po obu stronach były to pasy dla samochodów byłyby za wąskie Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
marecky napisał(a):moja częsta trasa przejazdu
Moja codzienna Smile

KermitOZ napisał(a):Czytałem gdzieś, że podobno jakby po obu stronach były to pasy dla samochodów byłyby za wąskie Big Grin
Endriu "6" by się nie zmieścił :mrgreen:
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
KermitOZ napisał(a):
Cytat:ps. ktoś wie dlaczego pas jest tylko w jedną stronę na Nowym Świecie?
Czytałem gdzieś, że podobno jakby po obu stronach były to pasy dla samochodów byłyby za wąskie Big Grin

Nie tyle byłyby za wąskie co jedynie objawiona instytucja uznała że robienie węższych niż 3,5m to zamach na wolność zmotoryzowanych, bo w końcu na 2,75 nie da się jeździć.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#7
Pierwsza infrastruktura rowerowa na Dziesiątej, aż mi się łezka w oku kręci, och ach i to do tego pasy rowerowe, moje ukochane, och ach.

Ale chyba nie będzie mnie na Masie :'( jest turniej bike polo w Poznaniu.

Mam nadzieję, że pas będzie służył, a na Masie będzie jakiś mega rekord. Zapraszam na Wspaniałą Jedyną Niezwykłą Dzielnicę - Dziesiąta, och ach :mrgreen:
Odpowiedz
#8
To ja się grzecznie pytam:
czy tego grilla to zrobimy w końcu po masie? :-P bo jak tak dalej pójdzie to nas "śniegi" dopadną :lol:
Czy jest jakaś chęć w narodzie?
Czy "wyngiel" to się jeszcze ostał, po ostatnich grillowaniach u koleżanki Pat?

No mówcie, mówcie, bo człowiek cholera nie wie, jak sobie wieczór ma zaplanować... ;-)
Odpowiedz
#9
Aleksander W napisał(a):
KermitOZ napisał(a):
Cytat:ps. ktoś wie dlaczego pas jest tylko w jedną stronę na Nowym Świecie?
Czytałem gdzieś, że podobno jakby po obu stronach były to pasy dla samochodów byłyby za wąskie Big Grin

Nie tyle byłyby za wąskie co jedynie objawiona instytucja uznała że robienie węższych niż 3,5m to zamach na wolność zmotoryzowanych, bo w końcu na 2,75 nie da się jeździć.

ja słyszałem, że jak przedłużą Dywizjonu 303 do Wrotkowskiej to wtedy zmieni się status ulicy Nowy Świat i zrobią dwa pasa dla rowerów
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#10
To jest jedna z możliwych opcji.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości