Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.07, 7:00 Lukoil JP2, Lublin-Kazik-Kraśnik-Sulów-Lublin
#21
Też miałam awarię kompa dlatego tak późno, ale wiadomo lepiej późno niż wcale. Wyruszyliśmy w sześcioro: 2 babeczki (miło zaskoczyła mnie rano spotkana przypadkowo dzień wcześniej Kinga – fajnie, że dała się namówić na wyjazd) i 4 facetów.
A oto krótkie opiso-portrety uczestników:
Kinga – jak samo imię wskazuje - Królowa – królowała przez znaczną cześć trasy w drodze powrotnej nadając dynamiczne tempo, dzięki któremu udało mi się dotrzeć do domu na 3 minuty przed deszczem Smile
Chłopaki w kolejności alfabetycznej:
Paweł – biblijne imię, stąd jego święta cierpliwość; z pobłażaniem i stoickim spokojem znosił moje czasem niedorzeczne opowieści i nie zawsze wzorowe zachowania.
Radzik (prawdziwe imię też się wpisuje w tę pozycję na liście alfabetycznej ;-) ) – pierwszy człon jego prawdziwego imienia oznacza – szczery, otwarty – i to chyba samo sedno jego natury Smile ze szczerym uśmiechem przejechał do samego Kazimierza (dalej pewnie też, ale tego już nie widziałam).
Sebastian – z greckiego „czcigodny”; nie wiem, czy obdarzyłyśmy Sebka „godną czcią” w drodze powrotnej, ale mam nadzieję, że tak, w każdym razie pięknie nas poprowadził do samego Lublina.
Sławomir – ten, który zdobywa sławę przez pokój, no i przez fotki – zrobił ich dziś setki, ale zamieści tylko 50 (głównie Radzika, ale nie mogę mówić dlaczego)
Ja – nieco wstydliwa i grzeczna (zgodnie z obietnicą), więc tyle o mnie.

A i sprawdzając znaczenie imion dowiedziałam się, że dziś niby obchodzę imieniny – w takim razie prezent w postaci udanej wyprawy i świetnego towarzystwa bardzo mi przypadł do gustu.
Wielkie dzięki Smile
Odpowiedz
#22
Monika M napisał(a):A i sprawdzając znaczenie imion dowiedziałam się, że dziś niby obchodzę imieniny – w takim razie prezent w postaci udanej wyprawy i świetnego towarzystwa bardzo mi przypadł do gustu.
Wielkie dzięki Smile
Z tego co wiem to dziś świętują zupełnie inne dwie panie , ale skoro tak twierdzisz Moniko to moje najszczersze życzenia wszystkiego naj,naj, najlepszego :-) . Do zobaczenia na trasie--- może już niedługo. Na razie zmieniam ustawienia roweru.
Odpowiedz
#23
Dziękuję za życzenia Smile tak naprawdę to obchodzę imieniny dokładnie za miesiąc, ale skoro komputer mówi, że dziś też, to miło mi było przyjąć w prezencie taką wyprawę. Do zobaczenia na trasie Smile
MM
Odpowiedz
#24
Dzięki Sławek za super wyjazd Smile
Na początek miłe zaskoczenie. Takim terenem do Wojciechowa jeszcze nie jechałem. Później było jeszcze lepiej: kilka fajnych wymagających podjazdów (wyjazd z Kazimierza, trochę dalej podjazd po „kocich łbach”), parę szybkich zjazdów (tegoroczny rekord 65km/h). Było też kilka minut walki z dużą piaskownicą, trafiło się błotko i świetne leśne szutry. I całe długie kilometry asfaltu, za którym ja i mój rower, nie przepadamy :-P .
Za Kazimierzem, w którym zostawiliśmy Monikę, Kingę i Sebastiana, rekreacja była już tylko na postojach :mrgreen: . Dzięki temu dobrze się zmęczyłem i o to właśnie chodziło Smile
Dziękuję wszystkim za jazdę i towarzystwo.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#25
i ja chciałem podziękować pierw Sławkowi za pomysł i zorganizowanie wycieczki. Podziękowania także dla wszystkich którzy się pojawili, była pyszna zabawa!
Monika- dzięki za koło do Węglinka- później już się trochę lepiej jechało, a wiadomo początek jest najtrudniejszy Idea
Mam nadzieję, że byłyście grzeczne odprowadzając Judasa do Lublina :!:
dzięki Paul i Sławku za towarzystwo, świetnie się z Wami jeździ! Wielkie podziękowania, że wytrzymaliście moje trzepanie się po piachu i nawet nie słyszałem byście mówili brzydkie słowa czekając na mnie;d szacun! ja bym chyba nie wytrzymał;d

później jeszcze trochę dokręcałem i wyszedł mi nowy PB 254.88 kmSmile

Pozdrawiam i do następnego!
Odpowiedz
#26
KermitOZ napisał(a):Spotkałem Radzika na Raszyńskiej jak dokręcał Big Grin Zapomniałem zapytać ile najwięcej minęło dziś czasu między odpoczynkami Big Grin

Wydaje mi się, że tak +/- 2h :->
Odpowiedz
#27
radzik napisał(a):(...)
Monika- dzięki za koło do Węglinka- później już się trochę lepiej jechało, a wiadomo początek jest najtrudniejszy Idea
(...)

Nie mogłeś sobie lepszego wytłumaczenia znaleźć ;-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#28
slv napisał(a):A tutaj fotki z dzisiejszego kręcenia ;-)
Elegancja Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości