Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.07, 7:00 Lukoil JP2, Lublin-Kazik-Kraśnik-Sulów-Lublin
#1
Cześć.

Zapraszam na wspólne REKREACYJNE kręcenie na trasie:

Lublin - Kazimierz Dolny - Kraśnik - Sulów - Lublin.

Trasa mieszana z przewagą asfaltu, będzie również trochę terenu. Tempo podobne jak na ostatniej ustawce Paul'a (rekreacja, ale gdzie się da przyciśniemy). Wyjazd o 7:00, całkowity dystans to ponad 200km (230-240). Będą przerwy na trasie, fotki, powrót wieczorem.

Wstępnie odcinek: Lublin - Kazik - Kraśnik robimy czerwonym szlakiem (do uzgodnienia podczas kręcenia).

Zapraszam :->
Odpowiedz
#2
Dla mnie za długi dystans jak na 1 dzień, ale fotki z wyprawy chętnie obejrzę :-P
Odpowiedz
#3
Monika M napisał(a):Dla mnie za długi dystans jak na 1 dzień, ale fotki z wyprawy chętnie obejrzę :-P

I dlatego został przesunięty do działu wycieczek długodystansowych :-D . A fotki też chętnie obejrzę. :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
będę Wink
Odpowiedz
#5
Dawaj Monika, pociągniemy do Kazika na obiad a później wrócimy tak rekreacyjnie.
Odpowiedz
#6
z kraśnika do Lublina jeżdżą ciapągiSmile

zawsze można pojechać w drugą stronę przez Kraśnik do kazimierza i wtedy chętni mogą podjechać ciapągiem do Kraśnika i razem można przejechać najładniejszy odcinek kraśnik-kazimierz-lublin (~160km) w większej grupieSmile

wg rozkładu coś dla rowerów odjeżdża o 7.30 do kraśnika http://rozklad.sitkol.pl/bin/query.exe/ ... 8&OK#focus
Odpowiedz
#7
Judaas napisał(a):Dawaj Monika, pociągniemy do Kazika na obiad a później wrócimy tak rekreacyjnie.
OK
Odpowiedz
#8
Monika M napisał(a):
Judaas napisał(a):Dawaj Monika, pociągniemy do Kazika na obiad a później wrócimy tak rekreacyjnie.
OK

Super! Mam nadzieję, że nie będziecie mieli nic przeciwko, gdy ktoś jeszcze będzie chciał się dołączyć do krótszej trasy (tylko do Kazimierza)? ;-)

Ja zachęcam na przejechanie całej trasy - tym bardziej, że pogoda ma być w weekend na wypasie :mrgreen: ... ale trzeba pamiętać o dystansie ponad 200km ;-)
Odpowiedz
#9
Bardzo kusząca propozycja przynajmniej dla mnie, już od dawna planuję pokonać odcinek Kazimierz Kraśnik i jak do tej pory bezskutecznie , być może i ja się pojawię jak uda mi się wcześniej zamknąć temat przygotowania na wyjazd na wczasy.
Odpowiedz
#10
Jadę Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości